Ірина Кравець

 • Народилась у 1985 році у місті Новий Розділ Львівської області.
 • Займає посаду секретаря ради та здійснює повноваження міського голови у місті Новий Розділ.
 • Є депутатом Новороздільської міської ради VI-го скликання як секретар депутатської комісії з питань земельних відносин та VII-го як секретар ради.
 • Кандидатка: на посаду голови Новороздільської ОТГ
 • Округ: Стрийський

 

Публікації/виступи у медіа:

#1 Ірина Кравець: “Історія сім’ї пані І. – гірка і драматична. Наш центр їй допомагає, а на порозі зими просить мешканців надати пані І. та її 7-місячному синочку в оренду житло”

#2 Ірина Кравець: “Щоб уникнути такого здивування, слід мислити стратегічно, а не розпилюватися на важливі, та все ж повсякденні потреби”

#3 Ірина Кравець: “Я дала собі слово вистояти, і не маю права здаватися”

#4 Ірина Кравець: “Я не могла дозволити собі здатися у складній для міста ситуації”

 

Близька по духу цитата:

“Коли життя дарує лимони – роби з них лимонад”

 

Біографія Ірини Кравець

 • Вона очільниця Нового Роздолу з листопада 2019 року. Тоді 28-тисячне місто опинилося без тепла, зі зривом всього опалювального сезону. І в розпал цієї кризи міський голова та його два заступники подають у відставку, зрадивши громаду. Бо як інакше можна сприйняти такий крок?
 • Ірина Кравець із секретаря ради стає в.о. міського голови. І, закотивши рукава, робить все можливе, аби мешканці отримали теплі батареї в домівках.
 • Спочатку було складно і важко. Її викликали на кожен прорив у місті. Тоді не було ні майстрів, ні техніки. І вона їхала на приватні підприємства, просила допомоги, домовлялася про техніку: від екскаватора до кранів. Виїжджати серед ночі вже стало звичним для Ірини Кравець. І з часом люди зрозуміли – тільки спільною працею та підтримкою можна досягнути результату. І це, за словами Ірини Кравець, додавало їй сили боротися за місто.
 • Зиму місто пережило з теплом. Та вже на весну отримало новий виклик – пандемію. Перед тим, як кинути великі кошти на дезинфекцію міста, Ірина Кравець дочекалася вердикту спеціалістів, які визнали, що це – неефективно. Відтак, пріоритетним у боротьбі з короновірусом став захист медиків: закупівля необхідного у медзаклади.
 • Крім цього, місту на чолі з Іриною Кравець вдалося виділити кошти на розвиток місту, зокрема на оновлення харчоблоку, капремонт вікон і дверей у дитсадку, придбати комп’ютерне обладнання і меблі для шкіл. Також є фінансування реконструкції центральної площі та ін. Окрім цього, додатково вона залучила у розвиток міста понад 2,5 млн грн з обласного бюджету.
 • Як депутат міської ради двох скликань та діючий депутат команди “Конкретних справ”, спільно з однодумцями вдалося організувати в місті літній кінотеатр, закупити у лікарню нові дерев’яні меблі, відремонтувати і пофарбувати лавки та розмалювати паркан стадіону, який став також фотозоною та окрасою району у Новому Роздолі. А щорічний конкурс флешмобів, приурочений Міжнародному дню рідної мови, дозволяє залучити різні колективи міста.
 • Ірина Кравець стала прикладом того, як наполегливість та фаховість за пів року може вирішити питання, які не вирішувались впродовж десятка років. Головна мета кандидатки – показати, що Новий Розділ може змінитися ще більше та стати зразковим для інших громад.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

  [recaptcha]