ІРИНА БЕК

Народилася у 1983 році у місті Львові

Працює директоркою Інституту лідерства та управління Українського Католицького Університету та очолює Львівську міську організацію Української Галицької Партії

Експертка у сферах: освіта, розвиток рекреаційних зон міста, громадський сектор, боротьба з корупцією

Кандидатка: у депутатки до ЛМР від Української Галицької Партії

Округ: Сихівський район Львова

 

Близька по духу цитата:

«Освіта – це та цінність, в яку я щиро вірю! Тому намагаюся вчитися впродовж усього життя. Переконана, що справа далеко не в дипломах, які ти отримав, а в якості знань».

 

Ірина Бек – корінна львів’янка. Народилася у 1983-му році. Її батько – освітянин, викладач Національного університету «Львівська Політехніка», мама – інженерка, спеціальність якої – проектування доріг.

Після закінчення школи отримала дві управлінські освіти; магістр Управління навчальними закладами та спеціаліст Менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка».

У цьому ж навчальному закладі здобула бакалавра за спеціальністю Соціологія-Соціальна робота.

Свою кар’єру Ірина Бек розпочала в бізнес-середовищі, де пройшла шлях від фахівця початкової ланки до управлінця. У цій галузі могла зробити хорошу бізнес-кар’єру, але зрозуміла, що комерція не для неї – мала покликання робити щось більше для суспільства та громади, покращувати життя в рідному місті.

Після цього Ірина Бек кардинально змінює своє життя і йде працювати в соціальну сферу – громадську організацію «Оселя», яка допомагає людям, які втратили сенс в житті. Там розвиває окремий напрямок – соціальне підприємництво та успішно реалізовує п’ять довгострокових проектів.

«Досвід роботи в «Оселі», каже Ірина Бек, був безцінним, адже саме там вперше відчула, що своїм умінням можу допомагати іншим людям».

Після «Оселі» випускниця «Львівської Політехніки» працює викладачкою у рідному ВУЗі, а згодом переходить на роботу в Інститут лідерства та управління УКУ, де проходить шлях від керівниці навчальних програм до директорки.

У той час почала цікавитися, як працюють владні інституції, які вони мають повноваження та як покращити їхню ефективність. Тоді ж зрозуміла, що саме влада і політика дають можливість запропонувати більш системні та оперативніші рішення.

У 2017 році на запрошення представників Української Галицької Партії очолює освітню експертну групу цієї політичної сили. За неповні три роки разом з командою напрацьовує пропозиції для системних змін у садочках, школах та університетах.

У 2019 році очолює Львівську міську організацію Української Галицької Партії.

Крім політичної діяльності та роботи в УКУ також керує ОСББ, яке разом з небайдужими сусідами кілька років тому створила у своїй багатоповерхівці.

Разом з тим Ірина Бек визнає, що попри кар’єрні досягнення найважливішим проектом є її сім’я. Вона виховує трьох дітей, які є найбільшим джерелом енергії та мотивації у житті.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]