Дзева Юрій

Вибачте цей текст доступний тільки в “Англійська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Народився – 1985 року у Львові

Працює керівник відділу дистрибуції у компанії “Енерлайт”
Експерт у сферах: економіка, розвиток малого та середнього бізнесу, дистрибуція, ОСББ.

Кандидат: у депутати до ЛМР від Української Галицької Партії

Округ: Шевченківський район Львова

Публікації чи виступи у медіа:

Підприємці поділилися лайфхаками, як пережити карантин
Ніхто із чиновників до них жодного разу не приїжджав”: у Львові зустрілись із людьми з вадами слуху

Кращий спосіб почати робити – перестати говорити і почати робити.

Юрій Дзева народився у Львові. Навчався у середній школі №81 та Львівському економічному ліцеї (банківська справа).

 

У 2002 році вступив до НУ «Львівська політехніка», інститут економіки та менедженту, Паралельно з навчанням влаштувався на роботу в ЛНУ ім. І.Я.Франка, на факультет журналістики. Ця робота надихнула вступити ще й у Франковий ВНЗ, на факультет журналістики. Провчившись там два роки, залишив навчання.

Упродовж 2006-8 рр. – академвідпустка. Розуміючи, що знання іноземних мов – це інші перспективи та нові можливості у житті, поїхав у Лондон на 18-ти місячні курси англійської мови. Навчався у General English Charles Dickens College. У Лондоні довелося поєднувати навчання з роботою, щоб заробити і на навчання, і на прожиття.

Повернувшись в Україну, продовжив навчання у «Львівській політехніці», яку закінчив у 2009 році. Отримав диплом магістра за новою на той час спеціальністю – “Менеджер антимонопольної діяльності”.

Ще на захисті дипломної роботи отримав пропозицію роботи в Антимонопольному комітеті. Однак випускник відхилив цю пропозицію. У кризовий 2009 рік довелось шукати менш амбітну, але більш оплачувану роботу.

“Другою школою життя” після Лондона стала компанія “Крафт Фудс Україна”, де пройшов усі можливі сходинки: від торгового представника до керівника команди.

Далі – керівні посади у представництвах компаній-виробників побутової хімії, продуктів харчування. З 2018 року і до зараз – керівник відділу продажів в компанії “Енерлайт”.

У 2016 році вступив до Української Галицької Партії.

Зараз кандидує до Львівської міської ради у Шевченківському районі. Рідний район, у якому виріс і проживає до зараз. Добре знає проблеми і потреби мешканців..

“Район, який шаленими темпами втрачає вільний простір. Масова забудова житловими багатоповерхівками, торговельними площами, а водночас відсутність нових шкіл та садочків, нових ігрових зон і транспортних розв’язок. Якщо так піде і далі, то Шевченківський район стане некомфортним для життя”.

Одружений. Разом із дружиною Наталею виховують доньку Єву (2017 р.н).

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]