ДМИТРО ЛЕВИК

Народився у 1983 році у місті Львові.

Працює головою ОСББ “Васильченка, 14”

Експерт у сферах: економіка, розвиток малого та середнього бізнесу, місцеві бюджети, фінансова децентралізація.

Кандидат: у депутати до ЛМР від Української Галицької Партії

Округ: Личаківський район Львова

Публікація чи виступи у медіа:

Дмитро Левик розповів шокуючі факти про сміттєпереробний завод
Знесіння не спасіння для сміттєвої проблеми у Львові?
Близька цитата по духу:

Ніколи не падайте духом!

Дмитро Левик народився 1983 року у Львові. Закінчив середню школу №54 у Львові та у 2000 році вступив на економічний факультет Львівської Комерційної Академії на спеціальність Фінанси і кредит. Крім того, у 2019 році закінчив річне навчання Eastern European Centre for Multiparty Democracy – EECMD.

Після закінчення вузу почав працювати у компанії «Промінструмент», на посадах: менеджера, старшого менеджера, менеджера з управління оптової торгівлі.

З 2016 року став головою Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Васильченка, 14”. Через два роки став членом виконавчої ради Львівської міської громадської організації “Відродження Знесіння”. Як активний учасник ГО, бере участь у різноманітних проєктах, толоках, відстоює ідею заборони будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій.

2018 року Дмитро став засновником громадської ради при Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

2019 року очолив батьківський комітет Дитячо-юнацького футбольного клубу «Знесіння», де займається розвитком молодої команди, допомагає організувати тренувальний процес, змагання, поїздки та ігри.

На думку Дмитра, одна з головних проблем Личаківського району – транспортна. Графік руху автобусів не відповідає запитам мешканців району. А на деяких важливих маршрутах взагалі немає транспорту. Зокрема, на маршруті 57, де автобус курсував з вулиці Польова на Новий Львів. Дмитро став одним з ініціаторів запровадження цього маршруту. Певний час транспорт курсував за цим напрямком, але після карантину на маршруті знову – жодного автобусу.

Дмитро пропонує реформувати систему пасажирських перевезень у Львові. На його думку, потрібно організовувати конкурс перевезень через систему “Прозоро”, проводити відкриті тендери й конкурси. Об’єктом тендеру має бути кілометраж, а не маршрут. Все просто і прозоро: перемагає той, хто запропонує найменшу ціну і найкращу якість.

На думку Дмитра, у транспортній сфері важливо, щоб міська влада створила рівні умови для комунальних та приватних перевізників. Щоб приватні підприємці мали змогу закупити якісний, новий транспорт і на рівних могли конкурувати з комунальними підприємства, які сьогодні фінансуються міським бюджетом.

Інша проблема Личаківського району – наявність вулиць, які взагалі не каналізовані. Зокрема – це мікрорайони Кривчиці та Знесіння. Вони були приєднані до Львова 1939 року, там знаходяться очисні споруди, але більшість вулиць не мають каналізації. Дмитро постійно пише листи на чиновників міської ради, щоб вирішити цю проблему. На сьогодні в місті не каналізовані велика кількість вулиці, й більша частина з них – саме у Личаківському районі. Програма по каналізації існує, але вона не виконується.

Дмитро також відстоює ідею модернізації очисних споруд. Адже Львів є фактично найбільшим забрудником Балтійського моря. Через те, що його очисні споруди збудовані ще у 60-х роках, і з того часу не проходили ґрунтовної модернізації.

Дмитро є партійцем УГП. Сьогодні він – кандидат у депутати до ЛМР у Личаківському районі. Пріоритетна задача на окрузі – питання транспорту, каналізування всіх проблемних вулиць Личаківського району та розвивати спортивну інфраструктуру міста.

Дмитро давно працює у цих сферах та має якісні напрацювання!

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]