Чабан Юрій

Вибачте цей текст доступний тільки в “Англійська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Округ № 4

Підприємець, співзасновник та керівник компанії «Бетон Прайм», громадський діяч.

42 роки. Народився в сім’ї вчителів.

Все дитинство марив професією юриста. Фах юриста здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Став помічником народного депутата, наукову діяльність здійснював у сфері приватного права та підприємництва. Тоді Юрій був змушений переїхати до Києва.

За цей час професійно зростав та набирався досвіду. Паралельно захищав у судах пенсіонерів, підприємців, відстоював інтереси державних підприємств та здійснював юридичну практику фактично у всіх регіонах України.

Під час економічної кризи, кілька років тому Юрій разом із сім‘єю повернувся додому — в Івано-Франківськ.

З часом відкрив власний бізнес і зараз успішно займається виробництвом вуличного обладнання та облаштуванням громадських просторів у містах України. У Франківську це зреалізовано на вул. Тринітарська, у сквері навпроти Промприладу, на площі Міцкевича, у міському парку тощо.

Маю чітке бачення Франківська майбутнього — це місто комфортне для життя, з безбар’єрними зеленими вулицями, доглянутими парками і скверами, зміненою схемою руху транспорту, що дозволить розвантажити проблемні вузли і зменшити корки. Із сучасною привокзальною площею, зручним пішохідним центром, розвиненою велоінфраструктурою та системою громадського транспорту, з великим новим парком із тематичними і громадськими просторами, питними фонтанчиками й місцями для відпочинку та корисного дозвілля містян.

Більше про Юрія Чабана читайте за посиланням.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]