БОГДАН ЦЮВАНИК

Народився у 1986 році у місті Львові.

Працює заступником директора Благодійної Організації “Мальтійська служба допомоги у Львові” та веде власну підприємницьку діяльність.

Експерт у сферах: розвиток парків і зелених просторів міста, безпечні та сучасні дитячі майданчики, якісне та розвиваюче дозвілля для львів’ян будь-якого віку, сімейна політика міста, infotainment.

Кандидат: у депутати до ЛМР від Української Галицької Партії

Округ: Сихівський район Львова

Публікація чи виступи у медіа:

У Львові волонтери виготовляють захисні маски для лікарів на 3D-принтері
Зона небезпеки. Чому треба змінити вимоги до спорудження дитячих майданчиків
У Парку культури встановлять перший у Львові інклюзивний дитячий майданчик
Майданчик на мікроквартал, дозвіл на будівництво та норми безпеки: про що говорили на дискусії по розвитку дитячих майданчиків

Інспекція дитячого майданчика

Парк культури і змін

Богдан Цюваник народився 1986 року у місті Львові. В 2003 році завершив навчання в СШ №4 (зараз Лінгвістична гімназія). Поступив на факультет міжнародних відносин Львівського Національного Університету імені Івана Франка, який успішно закінчив в 2008 році з дипломом магістра міжнародного права, та перекладача (англійська мова). Другу вищу освіту здобув в Львівському Інституті Банківської Справи за спеціальністю Економіка та підприємництво. Крім цього пройшов чимало додаткових тренінгів та навчальних програм у сфері бізнесу, державного управління та лідерства.


Трудову діяльність почав у відділі з підготовки до Євро 2012 у Львівській обласній державній адміністрації. Пізніше працював у ряді комерційних українських та іноземних підприємств, розвивав власний бізнес і навіть встиг бути обраним депутатом до Новояворівської міської ради. Значних успіхів досягнув під час роботи над реформуванням Львівського Центрального Парку Культури. Спільно з командою лише за півтора роки вдалося втричі підвищити відвідуваність, збільшити прибутки, наповнити парк новими майданчиками та подіями, залучити понад півтори мільйони позабюджетних коштів на розвиток підприємства і найголовніше – показати приклад справді ефективної роботи комунального підприємства.


Саме під час роботи у парку, залучивши грант UNICEF на облаштування першого в місті інклюзивного дитячого майданчика, дізнався про проблему відсутності в Україні норм безпеки для дитячих майданчиків. Виховуючи чотирьох дітей, Богдан не міг пройти осторонь, і саме тому, ставши в 2016 році помічником народного депутата, першою справою якою він зайнявся – було затвердження таких норм в нашій країні. Пізніше, небайдужість до сімейних та дитячих проблем привела Богдана до робочої групи ЛМР для реалізації стратегії “Львів дружній до дітей та молоді” в рамках якої вже два роки ведеться активна робота задля позитивних перетворень нашого міста.

З 2018 року працює заступником директора в українському осередку міжнародної благодійної організації “Мальтійська служба допомоги у Львові” та займається соціальними і благодійними проектами.

Партієць УГП з 2015 року. Сьогодні Богдан – кандидат у депутати до ЛМР у Сихівському районі. Пріоритетна задача на окрузі – зробити у Сихівському районі якісне та безпечне дозвілля, забезпечити доглянуті сквери, парки та сучасні майданчики.

“Значну частину життя проживши в Сихівському районі, розумію, що попри позитивну динаміку розвитку мікрорайону існує ще багато сфер, які потребують негайного покращення. Впевнений, що досягти цього можна лише за підтримки громади і використовуючи успішний досвід розвинених іноземних країн.”

Головна мета кандидата – модернізувати дозвіллєву сферу міста. Крім розважальної функції внести в неї культурно-педагогічні та розвиткові елементи.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]