Анна Мартинюк

Округ №1: Пасічна + Набережна + Пулюя

Лемкиня, засновниця школи іноземної мови для дітей “СОВА”

Мені 33 роки. Народилася в Надвірній, навчалась у Києві, жила та працювала за кордоном. Є членкинею організації Молодих лемків Прикарпаття. Мої бабуся та дідусь по маминій лінії – лемки, яких переселили до України під час акції. Маю також гуцульке коріння по татовій лінії. Тому не любити гори я не можу. Це моя пристрасть і моє місце сили.

Переконана, традиції і культуру своїх предків потрібно цінувати, берегти та передавати наступному поколінню.

Для комфортного сімейного життя обрали з чоловіком Івано-Франківськ. Після повернення в Прикарпаття д насолоджувалась декретом. Як і більшість сучасних мам, почала шукати додаткові розвиваючі заняття для своїх дітей. Але на той момент не було таких, які б відповідали запиту. Так і з’явилася ідея власної справи — створення школи іноземної мови “СОВА”. Підтримка близьких людей – чоловіка та батьків – це те, що дуже допомагало і сприяло на початку.

Мені подобається працювати з дітками, це “моє”, мій стиль життя. Заради своїх дітей зайнялася громадською діяльністю: виборювала хороші умови для навчання та перебування в дошкільних, навчальних та спортивних закладах всього міста.

Усі діти повинні навчатися в хороших умовах. Ми, дорослі, маємо їм це забезпечити. Адже діти — наше майбутнє.

Під час громадської діяльності бачила, в яких умовах змушені навчатися наші діти. Вони заслуговують на те. аби дорослі виправили цю ситуацію.

Недостатньо уваги приділяється муніципальним освітнім осередкам на районах. Нема окремих освітніх центрів, які були б доступні для всіх охочих.Є над чим працювати. І якщо мені дадуть можливість щось змінити, зроблю все, щоб бачити мешканців нашого міста щасливими. Вірю, що Івано-Франківськ стане зразковим містом!

Йду в депутати не тільки для вирішення місцевих питань округу, а системних змін в освіті.

Більше про Анну Мартинюк можна дізнатися за посиланням.

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]