Андріана Шехлович

 • Народилась у 1992 році у селі Ямельня Львівської області
 • У Львові проживає з 2008 року
 • Працює координаторкою економічної експертної групи УГП
  Є також кандидаткою економічних наук.
 • Експертка у сферах: економіка, розвиток малого та середнього бізнесу, місцеві бюджети, фінансова децентралізація.
 • Кандидатка: у депутатки до ЛМР від Української Галицької Партії
 • Округ: Франківський район Львова

Публікації/виступи у медіа:

 1. Українська економіка в умовах карантину, як діяти?
 2. Наскільки вирішує проблему сміття у Львові завод з переробки ТПВ, який будує міська влада?
 3. Львів будує бюджетоспалювальний завод, від яких відмовляються у Польщі і яким не вірять у Здолбунові, – експертка
 4. Скандал довкола “Океану”: забудовник хоче відхопити шмат зеленої зони ОСББ
 5. Ринок сміття: що з ним робити після сортування
 6. Що не так з податковою системою?

 

Близька по духу цитата:

Кожен момент, прожитий з оглядкою назад, гальмує наш рух вперед … В цьому світі і світі майбутнього ми або повинні рухатися вперед, або взагалі не рухатися нікуди», – Гіларі Клінтон.

Біографія Андріани Шехлович:

 • Андріана народилася у невеличкому селі на Яворівщині. Закінчила школу у Івано-Франковому з золотою медаллю та вступила до Львівського національного університету ім. І. Франка на найскладнішу спеціальність на економічному факультеті – економічну кібернетику.
 • Після магістратури вступила до аспірантури Національного інституту стратегічних досліджень та досліджувала економічну безпеку держави. Вже у 25 років захистила дисертацію, здобула науковий ступінь кандидатки економічних наук. Наукову роботу продовжила, ставши старшим науковим співробітником Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові.
 • Авторка більш ніж 50-ти наукових праць на тему економічної безпеки держави та книг у співавторстві, серед яких щозокрема “Гібридна війна” та “Донбас і Крим. Ціна повернення”. У 2016-2018 рр. була стипендіатом Кабінету Міністрів України для молодих вчених, а у 2017 р. – лауреатом обласної премії за наукові досягнення, які сприяють соціально-економічним перетворенням у регіоні.
 • Закінчила багато додаткових освітніх курсів різної тематики: програма «Школа відповідальних громадян» (2016 р.), Вища політична школа від Ейдос: центр політичних студій та аналітики. У 2018 р. пройшла навчальну програму для політичних партій від Центру лідерства УКУ «Good leaders for good governance».
 • Партійка УГП з 2015 року. З 2019 року – очільниця Економічної експертної групи УГП, де разом з експертами напрацювала ряд важливих тем у сфері бюджетно-фінансової децентралізації, розвитку підприємництва, теплопостачання, транспорту, енергоефективності, податкової системи, поводження з ТПВ та багато інших (гіперпосилання на ініціативи). Тому має значний досвід та комплексне бачення як фахово робити зміни на місцях.
 • З вересня 2019 року працювала в комітеті Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, де активно відстоювала інтереси малого та середнього бізнесу та напрацювала чимало законопроектів, серед яких зокрема підвищення лімітів для фопів, скасування подвійної сплати ЄСП, скасування сплати ЄСВ для сплячих фопів.
 • Сьогодні Андріана – кандидатка у депутати до ЛМР у Франківському районі. ЇЇ пріоритетна задача на окрузі – зробити Франківський район максимально комфортним та автономним від центру, щоб жителі могли отримувати всі ключові послуги там, де вони живуть.
 • “Франківський район має бути самодостатнім, щоб кожен мешканець району міг тут комфортно жити, працювати і відпочивати”, – каже Андріана. Для цього вона разом з експертами вже розробила концепцію розвитку Франківського району. Читайте детальніше – тут (гіперпосилання на концепцію)
 • Головна мета кандидатки – розвинути економіку міста Львова так, щоб позитивні зміни відчули на собі усі львів’яни.

 

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

  [recaptcha]