Бюджет розвитку-2017: на що сподіватися Рудному?

Мирослав Данилків, депутат Львівської міської ради від Української Галицької Партії, балотувався по округу смт. Рудне

“Проблема каналізування у Рудному не вирішується вже впродовж багатьох років. Ми вже 10 років маємо лише обіцянки від міського голови.

Відколи став депутатом, я вже подав багато запитів до міської влади, в яких просив звернути увагу на цю важливу проблему Рудного і виділити кошти на каналізування. Цьогоріч, здається, ця справа таки має шанси зрушитися з місця: у проекті бюджету розвитку на 2017 рік передбачено 10 мільйонів гривень для каналізування Рудного. Проте я прошу, щоб добавили ще принаймні 3,7 мільйона гривень, адже перша черга каналізування передбачає 13,7 мільйона гривень. Наразі поправити цифри в проекті бюджету у міській раді ніхто, на жаль, не погоджується, але обіцяють внести зміни до вже прийнятого бюджету у січні, і вже тоді додати ці 3,7 мільйона гривень. Дуже шкода, що депутати не мають, фактично, впливу на формування бюджету міста, їх лише інформують, на що скільки передбачено. І я буду й надалі пильнувати, щоб обіцяні кошти таки додали для Рудного.

“У проекті бюджету розвитку на 2017 рік передбачено 10 мільйонів гривень для каналізування Рудного”

Наразі у Рудному тривають роботи з проведення водопостачання. І, крім коштів на каналізування, у проекті бюджету розвитку Львова закладено кошти (5,5 мільйона) для капітального ремонту приміщення по вулиці Шевченка, 64, де мають створити амбулаторію сімейної медицини.

Також варто зазначити, що 2 мільйони гривень у проекті бюджету розвитку Львова передбачено для поповнення статутного капіталу ЛКП “Рембуд”. Ці гроші призначені на добудову школи у Рудному, яка вже роками чекає перших учнів, досі залишається без даху, а її стіни, під дощем і снігом, нищаться на очах… 2016 року міська рада Львова виділила тільки 300 тисяч на ескпертизу цього будівництва та огорожу довкола. Звісно, що за 2 мільйони у 2017-му добудувати школу не вдасться. Може, хоч спроможуться накрити її, щоб не руйнувалася остаточно.

У четвер, 22 грудня, Львівська міська рада планує прийняти бюджет розвитку. Ми маємо до нього чимало зауважень. Та як би не було, я особисто і наша фракція й надалі будемо стежити за тим, щоб кошти для об’єктів у Рудному якнайшвидше надійшли до місця призначення. Адже львівські мікрорайони, такі як Рудне чи Білогорща, не мають лишатися резерваціями. Їх також потрібно розвивати.”

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку

+

Підпишися

і отримуй новини Української Галицької Партії на свою е-пошту