Бути українцями, а не хохлами: Галицька партія закликає підтримати Порошенка

Сьогодні, 4 квітня, під час засідання сесії Львівської міської ради керівник фракції Української Галицької партії Тарас Чолій зачитав заяву із закликом до політичних сил об’єднатися та підтримати у другому турі чинного Президента України Петра Порошенка.

“Як і п’ять років тому, сьогодні ми опинилися на роздоріжжі. Де і як ми хочемо жити? В Малоросії чи в Україні?

Ми обрали складний шлях боротьби. І нам вдалося перемогти не лише внутрішнього ворога, але й стримати військову агресію ворога зовнішнього – Росії. Саме ми, щоденною працею в тилу та на фронті боролися за те, аби бути українцями. За цей час вперше в історії Української держави відбулися тектонічні зміни, які щораз дужче відривають нас від “русского міра”.

Ми обрали складний шлях боротьби.

Та ми помиляємося, якщо думаємо, що ці процеси незворотні. Ми так і не вбили найстрашнішого ворога у собі – радянську постколоніальну свідомість, байдужість та недостатнє розуміння процесів державотворення. Але найбільш неприємним є той факт, що сьогодні українці самі готові зруйнувати свою державність, асоціюючи всі негаразди виключно з діяльністю української державної влади.

Як і 100 років тому, через розбрат ми можемо зазнати поразки. І ціною цією поразки буде не лише реванш проросійських, олігархічних чи популістичних сил – ціною цієї поразки може бути втрата суверенності та незалежності України.

У цій ситуації слабкі ще інститути нашої держави можуть не встояти перед загрозою. Ми розуміємо, що війна йде не тільки на Сході, вона триває і всередині нашої держави. Це війна за наше минуле, сучасне та майбутнє. Це війна за нашу національну ідею, наш рух до цивілізації, наших героїв, та, врешті, за наше право бути українцями, а не хохлами.

І ми маємо цю війну виграти!

Тож в умовах, які склалися, Українська Галицька Партія закликає всіх об’єднатися та підтримати у другому турі виборів чинного Президента України – Петра Порошенка”, – звернувся з трибуни Тарас Чолій.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]