fbpx

Бути лідером – модно!

Активісти у Заліщиках продовжують навчати молодь

Бути собою на публіці, гарно говорити і отримувати задоволення від виступу навчали на форумі, що відбувся з ініціативи громадських активістів та команди Української  Галицької Партії у Заліщиках. Ази ораторського мистецтва, цікаві лайфхаки, неординарні методи слухачі переймали від досвідчених та відомих спікерів.

За два дні учасники ознайомились із основами публічного виступу, практикували та навчались разом із професійними  тренерами.

Це чудова нагода зруйнувати стереотипи про «інакшість» політиків та показати молоді, що зміни можна робити самостійно, а політика при цьому є одним із звичайних інструментів“, – каже Роман Білокінський, голова РО Галицької партії.

Як перетворити опонентів в прихильників та звернути на себе увагу великої аудиторії? Як змусити слухати і запам’ятовувати почуте, презентувати себе і поводитись під час спілкування? Цьому та багато іншому навчала засновниця курсу ораторського мистецтва Вікторія Карчевська. Тренінги та виступи спікерів поєднувались не лише тематикою, але і спільним результатом – створити стиль ідеального оратора.

Це чудова нагода зруйнувати стереотипи про «інакшість» політиків.

Також слухали Валерія Дичаківського, організатора Mini Mascot Camp, про те, як знаходити спільну мову та уникати конфліктних ситуацій. Дуже цікавою була лекція від волонтера Корпусу Миру Ty Smith. Він навчив учасників правил публічного виступу та вчив, як віднаходити свій стиль.

Форум об’єднав активних та цілеспрямованих, впевнених у власних силах учасників. Адже в Галицькій партії діє молодіжна платформа. Це своєрідний майданчик для спілкування, особистого та професійного розвитку, формування громадянської свідомості молодих людей, який для них створює партія.

Тут пропонують стажування та організовують цікаві події для молоді, допомагаємо у реалізації ініціатив. Долучайтесь!

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]