Будьте уважні до свого будинку: три поради для безпеки

Досі у Дрогобичі відповідні служби виясняють причину обвалу будинку, а новий Президент дає завдання новому уряду – перевірити житловий фонд по всій Україні, ми пропонуємо дослухатись до нашої партійки, голови правління ОСББ, директора управлінської компанії «Нове місто» Галини Джулай.

П.Галина пропонує зробити три кроки, які допоможуть вияснити простому мешканцю, чи є проблеми у будинку, і як власники квартир можуть додатково “застрахуватися” від обвалу.

  1. Не тримайте в підвалах/ на горищах газові балони, колонки чи інші вибухонебезпечні речі. Вони можуть стати стимулятором пошкодження будинку.
  2. Огляньте будинок та підвали щодо затоплення, замокання, тріщин, просідання, часткового обвалу чи знесення стін. Якщо є проблема – не зволікаючи, почніть її вирішувати.
  3. Основне. Потрібно усім мешканцям нагадати, що категорично забороняється втручатися у несучі конструкції будинку, його архітектуру, самовільно робити перепланування без відповідних дозволів.

Представники ОСББ, управляючої компанії, чи інші люди, які несуть відповідальність за будинок, можуть вчергово про це нагадати оголошеннями та провести роз’яснювальні бесіди з мешканцями.

“На жаль, якщо людина втручається у структуру будинку без відповідного дозволу, руйнує несучі стіни, то не має значення, чи це хрущовка, чи цегляний будинок, ризик обвалу однаковий, що в старому, що в новому будинку”, – додає Галина Джулай.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]