Будь, як Шептицький!

Саме на нього у бізнесі та світогляді рівняється спікер нашої недільної зустрічі у Миколаєві Микола Стецьків. Молодий підприємець, атовець та батько п’ятьох дітей, який, повернувшись з війни, заснував власну справу. Тепер ділиться своїм досвідом.

Із заходу у Миколаєві Українська Галицька партія розпочала цикл зустрічей про молодіжне підприємництво.

“На подібну тему ми говорили й раніше. Люди охочі знати більше про свої можливості. Маємо добрий досвід у Новояворівську, Радехові, а далі буде Борислав, Заліщики, Коломия, Бережани тощо”, – каже Ірина Яремчук, заступниця голови Політради, співорганізаторка Днів кар’єри “Profit Day”, волонтерка.

Розпочавши власну справу, головний спікер зустрічі “Почни власну справу. Майстер-клас від практиків” – Микола Стецьків – мав обмаль інформації про сферу бізнесу. Вчився на своїх помилках. А тепер ділиться власним досвідом.

“Я хочу ввійти в історію як Андрей Шептицький, залишити по собі слід”

Топ-8 порад від Миколи Стецьківа: як досягти успіхів у бізнесі

  1. Ви маєте зрозуміти, чим готові пожертвувати, щоб досягти успіху. Тому не беріться за справу тільки тому, що вам хтось сказав, що саме там є гроші. Підприємницьку діяльність важко розпочати. Та я вірив у свою справу настільки, що мені просто щастило знаходити людей, які давали мені гроші. Вони повірили в те, у що вірю я, хоч половина з того, що я планував, не вдалося. Та з досвідом я почав інакше мислити, і в будь-якому випадку, завжди дотримувався слова та виконував усе, що обіцяв.
  2. Оцінюйте себе справедливо. Доведіть, що ви дійсно цього вартуєте. Ви можете знати всю теоретичну базу про якийсь бізнес, але це не означає, що ви станете експертом. Я був розчарований, коли насправді все виявилося не так, як я очікував. Але в мене була мотивація: довести, що я можу! Люди сміялися з того, що я роблю, а тепер захоплюються тим, чого я досягнув. Я тільки 3 роки у бізнесі, але здається, що інформації маю на 15 років!
  3. Нема іншого щастя та успішної моделі бізнесу, ніж праця. Я, коли розпочав свій бізнес, знайшов якось підкову. І почав цікавитися, що це означає. Усі кажуть – буде щастя, але я подумав: як тим щастям нагодувати своїх дітей? І ось почув від свого знайомого: “Якщо ти знайшов підкову, підкуйся нею, працюй як кінь і буде тобі щастя!”
  4. Робота повинна приносити задоволення, а не бути каторгою. Якщо людина робить те, що їй подобається, не намагайтеся змінювати її! А якщо вам не подобається те, що робите ви, змінюйте сферу діяльності. Потрібно чітко розуміти, чим займатися і куди рухатися. Дуже важливо усвідомити, чим можемо бути корисними для суспільства. Саме так відбудуться зміни.
  5. Важливо вміти брендувати свій бізнес. У мене ще не було полуниць, але вже всі знали, що у мене вони є! Моя платформа для реклами – Фейсбук. Маю більше 3-х тисяч друзів, мої пости набирають по 700 лайків. Люди самі цікавляться моєю діяльністю.
  6. Придумуйте способи, як будете реалізовувати ваш товар. Ми запровадили агротуризм. Тепер люди приїжджають до нас, самі збирають полуницю і платять гроші. Така система ефективно працює у багатьох європейських країнах.
  7. Якщо ти щирий з людьми, вони йдуть тобі назустріч. Я ніколи не кажу, що хтось у мене щось вкрав. Я кажу: позичив. Я довіряю людям, а вони почали довіряти мені. Чому я наполягаю на тому, щоб робити все чесно? Бо коли проекти стануть популярними, щоб ніхто незаконно не міг їх собі привласнити. Нам треба думати, яку обирати владу, щоб добре жити і розвивати свою справу.
  8. Усе можливо! Є достатньо людей, які готові платити немалі гроші за органічну продукцію. Зараз це найбільша цінність Але, пам’ятайте, що висока ціна – це продукція преміум-якості!


“Я хочу придумати щось таке, щоб бути першим в Україні. Але кількість грошей для мене не важлива, я не прихильник бездонного дна. Я хочу ввійти в історію як Андрей Шептицький, залишити по собі слід. Мені важливо, щоб люди мені довіряли, щоб ім’я мого бренду було рівнозначне моєму імені”
, – каже Микола Стецьків.

УГП продовжуватиме подібні розповіді про спікерів. Стежте за нашими анонсами, долучайтеся до подій! Змінюймо Україну разом!

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]