fbpx

Борислав нарешті перевірить справжню якість води?

Боротьба бориславчан за належну якісну воду триває вже кілька років.

Завдяки нашій з вами принциповій позиції та нашим діям у цьому напрямі, місто нарешті почуло про цю проблему! Виконавчий комітет Бориславської міської ради прийняв рішення про створення тимчасової комісії щодо якості води. До цієї комісії увійшов наш партієць Андрій Делінкевич.

“Люди скаржаться роками, але обурення далі фейсбуку до цього літа заходили рідко.  Перші кроки до вирішення проблеми зробили активісти місцевого осередку Української Галицької Партії. Щоб вивчити ситуацію, ми написали низку звернень і запитів до міської ради, КП “Вододар”, регіонального відділення Держпродспоживслужби. Результати аналізів води незалежної львівської лабораторії підтвердили, що вона непридатна до споживання. Тому ми зібрали віче, а відтак, разом із людьми, спровокували прес-конференцію міського голови Борислава і справді дієві кроки щодо вирішення цієї проблеми. Сьогодні маємо ще одну малу, але дуже знакову перемогу: у міськвиконкомі вирішили що ще раз перевірять воду на якість”, – зазначила членкиня УГП у Бориславі Ірина Загоруйко.

Ми закликаємо міську раду Борислава, зробити аналізи оперативно і щоб усі заплановані експертизи були справді якісні та правдиві. Адже реакції на вимогу мешканців та активістів Борислава про створення робочої групи від міської влади довелося чекати понад два місяці.

Сподіваємося, що наступні кроки будуть оперативніші, а рішення влади міста – якісні та ефективні.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]