fbpx

“Бог-Людина-Україна”: відповідальні християни об’єднуються

18 серпня у Львові відбудеться Форум відповідальних християн “Бог-Людина-Україна”. Захід має на меті об’єднати християнську спільноту з різних галузей українського суспільства в усвідомленні відповідальності за майбутнє країни.

Християни різних конфесій, свідомі українці зберуться у Львові, щоб поділитися досвідом, поспілкуватися з моральними авторитетами, відчути єдність та об’єднатися для спільної дії.

“Завданням Форуму є змінити існуюче негативне ставлення християн до участі у виконавчій владі та депутатській діяльності як занять, що компрометують моральних людей і загрожують їхній репутації. Бо хто, як не християнин здатний опиратися злу і творити добро? Хто, як не християнин здатний сміливо і безкомпромісно стояти за Правду і Справедливість, за людську Свободу і Гідність?” – каже громадський діяч, член Політради УГП Богдан Панкевич.

Форум відбудеться у приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35). На нього запрошені представники громадських, харитативних, молитовних, прицерковних, молодіжних, професійних спільнот і рухів та представники християнської інтелігенції (науковці, духовенство, освітяни, лікарі, юристи, менеджери, управлінці, підприємці тощо).

На заході очікується 250 учасників, близько 15 спікерів з України та закордону, 8 робочих секцій різних тематик (політика, економіка, медицина, екологія, освіта, духовний провід тощо). А продовженням Форуму має стати створення Міжконфесійного руху відповідальних християн – комунікативної платформи для громадського християнського середовища та найширших верств людей, які сповідують християнські цінності.

Організатори заходу:  Українська Галицька Партія, ГО “Християнська Україна”, Асоціація лікарів-католиків, Громадська ініціатива “Християнська школа захисту родини”  та МГО “Асоціація патріотів України”.

Для підтвердження участі та з приводу додаткових запитань звертайтеся за контактами:

електронна адреса: forumvidphristian@gmail.com, сторінка у Фейсбук. Реєстраційна форма доступна за посиланням: https://goo.gl/ZWPLRb. Координаторка заходу: Ірина Яремчук, 097 541 48 18.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]