Безпека у Львові: цифри з перших вуст

На вимогу Української Галицької Партії правоохоронці прозвітували
про ситуацію з безпекою в місті.

Кількість крадіжок у Львові цього року зросла на 15 відсотків, а кількість ДТП збільшилося у 2,8 разів. Також суттєво збільшилася кількість крадіжок велосипедів. Райони міста відрізняються один від одного за рівнем безпеки. Найменше відкритих грабунків стається у Личаківському районі, а потаємних крадіжок – у Залізничному. Але це не означає, що саме ці райони найбезпечніші у Львові: саме у Личаківському районі від початку року вчинено найбільше кримінальних злочинів. Також Личаківський, Галицький та Франківський райони міста “улюблені” для кишенькових злодіїв. А от велосипеди найчастіше крадуть у Шевченківському районі.

Усе це депутати та журналісти, а вслід за ними – і громадськість, дізналися зі звіту начальника обласного штабу Головного управління Національної поліції Юрія Гладуна та т.в.о. заступника начальника управління Національної поліції у Львівській області Максима Підболячного.123

sfdghjkПід час пленарного засідання сесії ЛМР 31 березня, на вимогу депутата від Української Галицької Партії, голови комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова Юлії Гвоздович,  вони інформували львів’ян про стан та профілактику злочинності у місті.

Загалом крадіжок, – які, на відміну від грабунків, передбачають заволодіння чужим майном у прихований спосіб, а не відкрито, – від початку року до 30 березня у Львові вчинили аж 3 тисячі. Торік за цей період таких злочинів, за офіційними даними, було вчинено 2,6 тисячі, що на 15,4% менше, ніж цього року. У 2,8 разів у Львові збільшилася кількість зареєстрованих у поліції ДТП.sddfghjkl

Ще більше у Львові крадуть велосипедів: якщо торік від початку року до кінця березня їх офіційно вкрали 110, то цього року поліція вже зареєструвала 123 випадки пропажі двоколісного транспорту.

Поменшало крадіжок з квартир (на 7,7% порівняно з відповідним періодом минулого року), з автомобілів (на 10%) та кишенькових крадіжок (на 6,3%).

“11 лютого міська рада затвердила Комплексну програму профілактики злочинності у Львові на 2016-2017 роки.  Вона передбачає виділення з міського бюджету Львова 1 513 500 гривень, за які, зокрема, мають закупити мотоцикли для поліції. Тому я й просила їх спершу прозвітувати, щоб громада знала, як вони працюють, що змінилося з того часу, як міліція стала поліцією. На жаль, Юрій Гладун на одне з моїх додаткових запитань відповів, що детального аналізу своєї роботи вони ще не проводили, проте деякі їхні плани мені здаються цікавими. Наприклад, зараз поліція працює над створенням електронної карти безпеки міста, яка працюватиме у реальному часі, і на яку кожен громадянин зможе додати повідомлення про правопорушення. Така карта вже працює у Харкові”, – каже Юля Гвоздович.sdfdgghjk

Водночас, у поліції впевнені, що підвищення рівня злочинності за їхніми офіційними та статистичними даними – не завжди означає її фактичний зріст. Доповідачі зазначають, що львів’яни просто стали більше довіряти правоохоронним органам і більше звертатися до них по допомогу.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]