Без корупції, щільних забудов, комфортне для бізнесу: яким бачить Тернопіль команда Української Галицької Партії

Активісти партії постійно спілкуються з мешканцями міста, збирають пропозиції, що варто покращити в Тернополі, яку проблему розв’язати. Для цього організовують різноманітні акції, наметові кампанії, круглі столи, експертні зустрічі й долучаються до загальноміських заходів. Це дає змогу тримати руку на пульсі життя Тернополя і його мешканців.

28 серпня у Тернополі відзначили День міста. Команда Української Галицької Партії підготувала для тернополян і гостей яскраву локацію в парку ім. Т. Шевченка. Такі акції для Галицької команди – це можливість зробити приємний подарунок для мешканців Файного міста, а також нагода почути думки людей про те, як має розвиватися місто і які проблеми треба в ньому найперше розв’язувати.

– Ми багато спілкуємося з людьми, проводимо опитування, що їх найбільше турбує в Тернополі, яким вони хочуть бачити рідне місто, які пропозиції мають для влади, – розповідає голова ТМО УГП, авторка ініціативи “Тернопіль – місто щасливих сімей” Ірина Яремчук. – На основі їхніх побажань, зауважень і своїх напрацювань ми сформували візію Тернополя: яким він має стати у найближчій перспективі і що наша команда може для цього зробити.

– На Дню міста ми зустріли багато гостей з різних куточків нашої області, а також інших міст України, – зауважує голова ТОО УГП Олег Грушицький. – Для нас цікаво почути і їхню думку, адже ми знаємо про проблеми Тернополя зсередини. А погляд ззовні може розповісти нам про те, що зачіпає гостей, туристів. Вважаю, що наше місто має розвивати свій туристичний потенціал, і як його покращити – з’ясовуємо, спілкуючись із гостями міста.

 

Яким Галицька команда бачить Тернопіль?

Ірина Яремчук каже – Тернопіль має стати містом щасливих сімей, яким буде комфортно, затишно та безпечно тут жити: “Зі зручними пологовими, комфортним громадським транспортом, доступними дитсадками, якісною освітою. Де батькам – допомагають, а діти – розвиваються. Тернопіль має стати містом, де можна безперешкодно пересуватися з візком, зрозуміла електронна черга в дитсадки і оптимальне наповнення груп”.

Тернопіль також це:

  • місто великих парків, а не щільних забудов;
  • місто, де є лад із зовнішньою рекламою, а не хаос із вивісками;
  • тут молодь має отримати всі можливості для розвитку і працевлаштування, залишитися жити;
  • це місто без корупції, підкилимних домовленостей, скандалів;
  • місто, комфортне для бізнесу.

Що для цього робить команда УГП в Тернополі?

Активісти Галицької партії працюють у різних напрямках і залучають експертів та активних тернополян до обговорення і напрацювання плану дій.

Організували воркшоп “Тернопіль. Зовнішня реклама. Новий формат”. На нього запросили експертів та активних тернополян, зібрали пропозиції, досвід інших міст і нині працюють над тим, щоб розв’язати “рекламну” проблему.

В пологових будинках Тернополя нарешті відновили партнерські пологи. Тернополяни активно підтримали петиції наших партійців за віднову пологів з партнером під час карантину. Проблему набула розголосу в ЗМІ. Першою дозволила партнерські пологи Тернопільська міська лікарні №2. Невдовзі їх відновили в обласному перинатальному центрі “Мати і дитина”.

Серед інших проєктів та ініціатив УГП – Академія молодіжного лідерства, Школа молодого політика, навчання для депутатів, представників органів місцевого самоврядування, тренінги з написання проєктів і залучення коштів у громади тощо.

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]