Бачення освіти презентуємо на Форумі видавців

Українська Галицька Партія запрошує батьків, вчителів, вихователів, керівників навчальних закладів до активної дискусії про освіту на Форумі видавців.

Депутати міської ради, активісти та очільники партії візьмуть участь у панельних дискусіях Форуму.

14 вересня
15:00-16:00

Юлія Гвоздович візьме участь у майстер-класі “Педагогіка партнерства (Діалог практиків)”Мова тут ітиме про нову українську школу.

Юлія Гвоздович – депутат від Української Галицької Партії у Львівській міській раді, голова ГО “Батьки в дії”, Кандидат економічних наук, закінчила аспірантуру в Інституті регіональних досліджень НАН України, учасниця асоціації випускників програми “Молодь змінить Україну” Благодійного фонду Богдана Гаврилишина, член громадської ініціативи “Львів, дружній до сімей і дітей”, пластунка, призер Чемпіонату України з водного туризму у дівочому заліку, молода мама.

16 вересня
10:00-11:30

Координатор освітнього напряму УГП Ірина Крохмаль стане учасником Панельної дискусії “Навчання впродовж життя та індивідуальні освітні траєкторії”.

Ірина Крохмаль – керівник освітнього напряму УГП, керівник програм управлінського розвитку Інституту лідерства та управління УКУ, в минулому засновниця напряму соціального підприємництва ГО “Оселя”, викладачка Кафедри соціології та соціальної роботи НУ “Львівська політехніка”, викладачка Кафедри Соціальної педагогіки УКУ.  

21463413_1826481854059272_1488918572750915525_n

Так само освітня група УГП в межах Форуму видавців проведе дві відкриті події:

Майстер-клас: “Гармонійний підхід у дошкільній підготовці дітей”

14 вересня
10:00

аудиторія 302
Центр ім. Митрополита Андрея Шептицького УКУ,
вул. Козельницька, 4

Блок  “Нова Українська школа: від концепції до практики”

До участі у події організатори запрошують батьків дошкільнят та освітян. Під час майстер-класу його учасники зможуть ознайомитися з особливостями розвитку дітей дошкільного віку, дізнатися, як можна сприяти розвитку на кожному окремому етапі, використовуючи нові та сучасні методики, розуміти вікові психологічні та особистісні потреби дітей.

Проведе майстер-клас Божена Яворська – психолог, експерт дошкільної освіти, автор програми “Гармонійного розвитку та виховання дитини”. Вона створює навчальні програми для дітей, займається розробкою програм для вчителів. Також Божена є вчителем підготовчого класу в КМДШ, інструктором раннього плавання в клубі “Китенятко”, вчителем та автором навчальних програм в Artlegostudio, наставником та куратором приватного дитсадка.

У програмі майстер-класу:

  • Де захований потенціал та як розвивати ініціативу дитини?
  • Як мотивувати наших дітей?
  • За методикою case study учасники спробують практично застосувувати нові знання щодо методик та перевірити  їх ефективність.

Участь у події безкоштовна, але потребує реєстрації:: https://goo.gl/forms/69sTfY2BeCjArca92

Фасилітаційна сесія

“Вплив школи на свідомий вибір професії: можливості та реальність”

16 вересня
10:00

Холл Центру ім. Митрополита Андрея Шептицького УКУ,
вул. Козельницька, 4
Блок “Навчання впродовж життя та індивідуальні освітні траєкторії”

До участі організатори запрошують батьків, учнів, вчителів, директорів шкіл.
Фасилітатор: Дмитро Якимець.
У програмі заходу:

  1. Ознайомча лекція “Вплив школи на свідомий вибір професії: можливості та реальність”.  Спікери: Оля Матійчук, Ірина Крохмаль.
  2. Фасилітаційна сесія “Як у школі створити середовище, яке визначає та сприяє свідомому вибору професії?”.

Під час фасилітаційної сесії Українська Галицька Партія ставить собі за завдання допомогти освітньому середовищу міста сформувати спільне бачення того, як цікаво та сучасно підійти до профорієнтації у школі, як допомогти  учневі свідомо вибрати майбутній шлях у житті.

Участь у заході безкоштовна, але також потрібна реєстрація: https://goo.gl/forms/Lwe0MiamJOjhotsa2

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!