Арсен Аваков: як довго?

Команда Української Галицької Партії звернулась до кожного народного депутата Верховної ради України зі зверненням повідомити про свою позицію щодо кандидатури Арсена Авакова на посаді Міністра внутрішніх справ України.

Нагадаємо, що 29 серпня 2019 року Верховна Рада України повторно призначила Міністром внутрішніх справ України Арсена Авакова. За відповідне рішення віддали голоси 281 народний депутат. Президент України Володимир Зеленський заявив, що до кінця року Арсен Аваков перебуватиме на випробувальному терміні. А Голова фракції політичної партії “Слуга Народу” Давид Арахамія заявив, що Арсен Аваков залишається на посаді під персональну відповідальність Президента України.

Українську Галицьку Партію цікавить думка кожного народного депутата:

  1. Чи задоволений він особисто роботою Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова?
  2. Чи відповідає Арсен Аваков посаді Міністра внутрішніх справ України?
  3. Чи готовий депутат долучитися до постанови про звільнення Арсена Авакова з посади Міністра внутрішніх справ України як автор?
  4. Якщо проект постанови про звільнення Арена Авакова буде винесено на розгляд Парламенту, чи підтримає депутат особисто таку постанову?
  5. Якою, на думку депутата, має бути система оцінки ефективності роботи Міністра внутрішніх справ України?
  6. Кого депутат бачить на посаді Міністра внутрішніх справ України у разі непроходження Арсеном Аваковим випробувального терміну?
  7. Чи відома депутату процедура відбору наступного Міністра внутрішніх справ України?
  8. Як депутат публічно реагуватимете, якщо Арсен Аваков залишиться на посаді й у 2020 році?

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]