АНДРІЯ БОДНАРЧУКА ОБРАЛИ У ЧЛЕНИ ГОЛОВНОЇ КОНТРОЛЬНОЇ КОМІСІЇ УГП

Таке рішення прийняли на нещодавньому ХІ позачерговому З’їзді Української Галицької Партії.
Андрія Боднарчука – представника з Івано-Франківщини – на цю посаду обрали вже вдруге. У партії він від 2015 року – був у витоків її створення в Івано-Франківську та області. Допомагав у розбудові організацій. Працював юристом в Івано-Франківській обласній організації УГП. Займається адвокатською практикою.
У роботі принциповий, докладаю всіх зусиль, щоб приймати виважені рішення та бути не заангажованим. Для мене важливими є дотримання Статуту та усіх процедур. Хочу і надалі працювати та фахово бути корисним у складі нової ГКК. Бути надійним плечем партії та команди. А також успішно використовувати власний досвід у складі новообраної ГКК. Дякую за довіру та підтримку! – каже Андрій Боднарчук.
10 ФАКТІВ ПРО АНДРІЯ БОДНАРЧУКА
▪️Після університету працював помічником депутата. Згодом відкрив власну справу. Юрист, адвокат.
▪️Працює у правовому полі, політиці та громадському секторі. Як підприємець організував і підтримав багато громадських ініціатив. Зокрема, допомагає потребуючим продуктами, а також передає солодощі дітям на День святого Миколая. Допомагав в облаштуванні собачого притулка.
▪️Бере активну участь у багатьох партійних акціях та заходах. Разом з командою УГП боровся із незаконними забудовами у Франківську та забудовою Дністра гідроелектростанціями. Брав участь у профорієнтації старшокласників.
▪️Здійснював інформаційну кампанію, під час якої їздив у приміські села з роз’яснювальною роботою щодо шкоди, яку завдають жителі, спалюючи суху траву та листя.
▪️У рамках ініціативи УГП “Гаряча лінія” здійснив понад сотню онлайн-консультацій. Допомагав жителям Івано-Франківська та області щодо змін у податковому та трудовому законодавстві. А також питаннях, які стосувалися карантину і надзвичайної ситуації.
▪️Надавав необхідну юридичну допомогу у зв’язку з повінню, яка сталась у червні минулого року.
▪️Вже рік допомагає учасникам бойових дій отримати від держави у повному обсязі матеріальну допомогу до 5 травня. Його практика у цих питаннях стала прецедентом на Івано-Франківщині. Загалом має понад 50 судових позовів. І на даний час вже є позитивні рішення суду.
▪️Усіляко підтримує однопартійців та краян. Зокрема, допоміг їм створити громадські організації, які зараз успішно працюють для наших громад.
▪️Має значний досвід у виборах. Працював у штабах. Здійснював повний юридичний супровід. Працював з кандидатами, спостерігачами, членами ДВК і ТВК.
▪️Співпрацює з депутатами від УГП, надає їм фахову юридичну підтримку, допомагає громаді.
Команда Українська Галицька Партія. Івано-Франківщина вітає Андрія Боднарчука! Бажаємо й надалі бути неупередженим, слідкувати за дотриманням прозорості та демократичності процесів в УГП.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]