Андрій Кавчук: “Саме молодь має формувати політику”

“Чому я вирішив обрати цей шлях і стати політиком? Для мене вирішальним у прийнятті рішення стало те, що політична діяльність відкриває нові можливості. Вважаю певну політичну посаду інструментом для вирішення тих чи інших проблем міста, громади.

У своїй професійній роботі я часто бачу таку ситуацію: своїми знаннями неможливо чесно заробляти гроші. Юристові у наш час доводиться бути посередником між людиною і певним органом, (судом, наприклад) для того, щоб вирішити певне питання. Це прикро і це сумно, бо за кордоном юристи заробляють знаннями, тим, що вони орієнтуються у законодавстві та вміють застосовувати ті чи інші норми. У нас ситуація інша, законодавство недосконале, багато недоліків, колізій. У нас є приказка: «Добрий адвокат, який знає суддю». Я не хочу таким бути. Я хочу знаннями собі чесно заробляти на хліб, на життя. Отримувати винагороду. На сьогодні я цього зробити не можу.

Політика – це річ вдячна: якщо ти працюєш для людей, то ти працюєш і для себе

Бачу політику як інструмент змінити цю ситуацію. Почав із місцевого рівня: балотувався до міської ради. На жаль, неуспішно, але це лише перший крок. Політично я себе бачу у вирішенні юридичних питань, вдосконаленні законодавства як на місцевому, так і на державному рівні, адже не всі проблеми можна вирішити на рівні міста.

Цьогоріч ми святкуватимемо 25 років незалежності України. Це не є багато. Наша держава лише входить у зрілий вік. І люди, народжені за часів незалежності, це є та молода кров, яка так потрібна нашій країні. Я б дав їм дві поради: не боятися і не встидатися. Не боятися тому, що саме молодь має формувати політику, не треба вважати цю діяльність брудною справою. І не встидатися тому, що молодість – це завжди вітер, бажання усе спробувати. А політика – це річ вдячна: якщо ти працюєш для людей, то ти працюєш і для себе”.

Записала Ірина Ладика за відеосюжетом

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]