Міжнародні відносини

Повернутись в Європу.

Революція гідності в Україні почалася з протестів проти відмови політичного керівництва країни від курсу на європейську інтеграцію та спроби повернути в тоталітарне минуле.

Українці зробили свій європейський вибір і зараз головним завданням органів державної влади, стратегічним зовнішньополітичним курсом України повинен стати вступ до Європейського Союзу.

Найближчим часом необхідно здійснити всі кроки для переведення відносин між Україною та ЄС від формату співробітництва до політичної асоціації та економічної інтеграції.

Україна має припинити дипломатичні відносини з Росією та вимагати не тільки політичного, а й юридичного визнання міжнародними органами російської агресії та відшкодування Росією збитків, завданих анексією Криму та діями на сході України.

Рух України до Європи має супроводжуватись тісною взаємодією місцевих влад з органами Європейського Союзу, насамперед щодо реалізації спільних проектів регіонального розвитку та територіального співробітництва.

Галичина, як історично європейський регіон України, може стати рушієм євроінтеграції, генерувати проєвропейські ідеї та проекти, які будуть привабливі для всієї держави.

Ми розуміємо, що курс України на європейську інтеграцію не приведе до різкого покращення економічної та соціальної ситуації в країні. Важливішою метою є перехід до фундаментальних європейських цінностей у розбудові України – рівність громадян, чесне правосуддя, децентралізована влада.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]