Що таке УГП?

Згуртовані у 2014 прагненням зберегти та примножити здобутки Революції Гідності, ми вже шість років підтверджуємо свої цінності діями.

Ми стоїмо на засадах локальності, адже віримо, що ніхто не знає про потреби громади краще самих громад. Ми не роздаємо гучних обіцянок, а щодня наполегливо працюємо на місцях.

Ми прагнемо навести лад у себе в містах і не боїмося відкрито виступати проти груп впливу та злочинних кланів, хоч натомість отримуємо погрози, напади й суди. Лише цього року ми дістали штурм офісу після того, як висловили спротив приватизації комунальної землі задарма. І вже півроку триває наша боротьба із нахабством, що його дозволяє собі духовенство Московського Патріархату в бік українців.

Ми регулярно звітуємо не лише про нашу діяльність, а і про надходження та витрати з бюджету партії. Нещодавно незалежний громадський рух «Чесно» визнав нашу партію лідером із прозорого фінансування. Нас підтримують підприємці та небайдужі українці. Наші найбільші спонсори — аграрні підприємства Галичини.

На відміну від більшості політичних сил в Україні, ми не маємо вождя. Керівний орган партії — Політрада, що переобирається щодва роки. Наша структура водночас є й запобіжником від авторитарних рішень, і можливістю реалізувати демократичні принципи в команді.

За 6 років роботи жоден із близька 100 депутатів не фігурував у жодному корупційному скандалі. Навпаки — незалежна громадянська мережу «Опора» неодноразово визнавала наших депутатів найсумліннішими, а фракції — найефективнішими.

У нас є ідеологія — наш керунок і запобіжник. Цим не можуть похвалитися більшість політичних сил України. І поки партії без ідеології, не маючи стратегії та піддаючись політичним спокусам, активізуються лише в переддень виборів, ми працюємо й у міжвиборчий період, бо поділяємо думку, що політика мусить бути служінням, а не способом збагатитися.

Наша політична ідеологія — християнська демократія. Відокремлена від церкви, вона грунтується на християнських цінностях та правах людини. Серед християнських демократів, на яких ми взоруємося — Ангела Меркель, Дональд Туск, Лех Валенса. Запозичуючи європейську модель та покладаючись на принципи видатних українців, ми втілюємо новий стандарт політики на Галичині та прагнемо поширити його усією країною.

Більше про нашу ідеологію читайте тут.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]