Що таке УГП?

Це платформа для молодих і вільних людей, які хочуть творити нову Україну і почнуть це робити зі свого дому, з Галичини. УГП – це нова українська крайова партія, яка свою роботу будує на розумінні, що боротися потрібно не з наслідками, а з причинами проблем, яких достатньо є і на місцевому рівні. Саме тому наша політика зосереджується на розвитку громад, а не на здобутті влади у Києві. Наша мета – захист інтересів та максимальний розвиток Галичини.
– В нашому розумінні партія – це соціальний ліфт, можливість особистісного розвитку та реалізації ідей і принципів у владі і громадсько-політичному житті. Лідери громад, громадські активісти мають йти у владу для впровадження змін, яких потребує суспільство, змінювати життя на краще не лише для «обраних», але для всіх.
– Ми сповідуємо християнські і європейські цінності, які не виключають когось, а навпаки об’єднують людей з різними поглядами, але однаковими цілями. Ми є носіями української національної ідеї і ми прагнемо, щоби ці ідеї ставали реальністю. Також розуміємо, що не зможемо змінити Україну не змінивши себе. Ми готові свій позитивний досвід передавати іншим регіонам України, після впровадження його на місцевому рівні.
– Ми розуміємо, що ситуація в країні є така, що коли не об’єднатися у прагненні змінити життя, то якісних перетворень не відбудеться. Ми прагнемо зламати, а не очолити систему, об’єднавши для цього всіх найкращих людей і найкращі ініціативи.
УГП – це мультилідерська партія, де керівник обирається на обмежений термін і репрезентує політику всієї партії, а не лише окремих груп впливу. Партія фінансується за рахунок добровільних внесків людей, яким симпатизує наша політика, внесків членів партії та за рахунок інших джерел відповідно до Законів України. Уникаємо фінансової залежності від одного джерела фінансування. Усі фінансові питання висвітлюються перед членами партії та її прихильниками.
– Партія створюється знизу, людьми з незаплямованою репутацією. Нашою метою є запровадження нових принципів політики починаючи від найменшої громади. Політика повинна стати близькою до людей, а виборці мають напряму реалізовувати свої ідеї через тих представників, котрих вони делегували у владу. Політика повинна перестати бути віртуальною реальністю і телевізійним шоу.
– Ми розуміємо що сьогодні в країні триває війна і етнічні українські землі на Сході є окуповані агресором. Ми ніколи не відмовимось від своїх громадян та своєї землі. Тому ми не можемо відмежуватись від цієї війни, ми її приймаємо і будемо усілякими способами боротися за національні інтереси України. Саме тому, розуміємо що мусимо розпочати реформи всередині країни. Без сильної армії, економіки, без подолання внутрішньої корупції – ми не зможемо протистояти зовнішнім викликам та загрозам.
Україна має стати членом НАТО і ЄС, але лише як рівноправний партнер. Тому ми повинні рухатись до впровадження в Україні світових стандартів в усіх галузях суспільного життя. Це і буде нашим шляхом до євроатлантичних спільнот та справжньої присутності у світовому співтоваристві розвинутих держав. Наша головна ціль – це сильна, незалежна Україна.
– Корупція є однією з основних загроз державності України. Ми пропонуємо боротись з корупцією не лише у верхах, але і знизу, починаючи від найменших громад. Ми будемо контролювати кожну громадську гривню, забезпечувати притік інвестицій, створення нових робочих місць і використання усіх ресурсів на благо громад, а не окремих сімей чи бізнес-груп. Боротьба з корупцією має бути системною і всеохоплюючою. Ми хочемо змінити систему управління в усіх галузях, щоб вона перестала спонукати людей до корупційних діянь.
Наша мета – це максимальна самоврядність аби кожна громада могла розпоряджатися своїми ресурсами на благо тих людей які там живуть. Якщо проблему можливо вирішити на місцевому рівні – вона там має вирішуватись. Ми за розвиток наших громад з використанням європейського досвіду, впровадження електронного врядування, зменшення чисельності державних служб і відомств, які заважають, а не допомагають людям.
– Ми виступаємо за зменшення кількості депутатів місцевих рад. Депутатів громада має обирати насамперед за їхні професійні та організаційні здібності, добру репутацію та патріотизм. Вважаємо, що в майбутньому держава повинна передбачити для таких депутатів платню і персональну відповідальність за реалізацію потреб суспільства. Депутати повинні стати справжніми представниками своїх громад, а виборці повинні отримати механізм відкликання депутата у разі його некомпетентності. Ми за відкриті списки, можливість блокування зі схожими партіями, за обмеження політичної реклами в ЗМІ.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]