Або Схід, або Захід!

Ці вибори знову не про кандидатів, а про вектор руху країни

У цьому переконаний голова фракції Української Галицької Партії у Львові Тарас Чолій. Про це він заявив в ефірі Прямого каналу і додав – за останні роки в Україні зроблено більше, аніж за всі попередні.

Питання єдиної церкви, безвіз, збільшення квот для української мови, створення потужної армії.

“Але це все ми можемо втратити”, – каже депутат. – “Зараз маємо таку ситуацію, що українці готові власними руками своє дітище, свою державу просто зруйнувати, бо ми, як малі діти, хочемо всього вже і негайно. Двадцять п’ять років в Україні, фактично, нічого фундаментального не робилося. Був “ямковий ремонт” хоча потрібен був “капітальний”. І щойно останніх 4-5 років почалися якісь реформи. І тут роль Президента України, насправді, була визначальною”, – наголошує Тарас Чолій.

Але це все ми можемо втратити.

Також політик звернувся до всіх виборців, аби ті добре подумали – у якого Президента можна буде хоч щось вимагати. І який із кандидатів сприйматиме українців серйозно, а не як експеримент.

“Маю трьох дітей, тішуся і пишаюся ними. Після поразки Помаранчевої революції, підсвідомо розумів, що в цій країні не бачу їхнього майбутнього, що доведеться шукати стипендії, можливості, програми, щоб вони виїхали і, напевно, безповоротно. Останні 5 років дали мені надію. Я майже почав забувати ті зрадницькі думки щодо майбутнього моїх дітей. Ми маємо Державу і мусимо бути відповідальні за неї. Нам пізно вибирати комічні обіцянки. Ми маємо вибирати виключно системну і важку роботу, досвід і реалізовані справи. Точно не час вибирати цирк, який грає за сценарієм, написаним в кабінетах наших ворогів. Не мають нинішні кандидати на посаду президента відповідей на всі наші запити, не мають підстав, знов сипати обіцянками чи “грати вар’ята” – надто велика ціна помилки. Хочу майбутнього для своїх дітей в українській Україні! Голосую за Україну!” – каже Іван Щурко, голова Львівського обласного осередку Української Галицької Партії.

“Я не бачу ідеального кандидата на пост президента України. Такого, який би відповідав усім вимогам чеснот і моралі. Та вибори мають відбутися, і ми маємо вибрати когось із них. Кожен мусить знайти свої переколиві аргументи, які допоможуть пояснити вибір. Я раджу не вірити чужим словам. Не сприймати на віру красиві відеоролики. Для себе аргументуйте цю “галочку” у бюлетені. Адже це ваш, суто ваш вибір”- каже Олег Шеремета, голова Червоноградського міського осередку УГП.

Я раджу не вірити чужим словам.

“Ми обираємо не так людину, як напрям руху країни. За останні 5 років чітко вималювався наш шлях у цивілізований світ, і ми зобов’язані не звернути з нього, не зупинитися. Ми відповідальні не тільки перед собою, а й перед нашими дітьми. Тому я вирішив для себе і всіх закликаю не «експериментувати» у виборі президента, а підтримати рух України до цивілізації”, – вважає Віталій Андрейко, голова Яворівського районного осередку УГП.

“Зараз стоїть велика загроза збереженню нашої державності. Тому ми маємо згуртуватись, щоб зберегти країну, її європейський орієнтир і разом протистояти викликам. Адже вибори – це не лише галочка у бюлетені. Це шлях, яким буде йти країна наступні 5 років. І, обираючи його, ми маємо вибрати Україну”, – вважає голова Івано-Франківської обласної організації УГП Любомир Романчук.

Минулого тижня Українська Галицька Партія вирішила підтримати діючого Президента у другому турі. І хоч партійці мають багато запитань до нього, та вибору, кажуть, не залишилось. Бо зараз вибираємо не прізвище, а курс нашої країни. Президентом стане або чоловік, який іде без команди, без конкретної програми, обіцяючи популістичні реформи, або той, хто хоч і розчаровує українців у певних питаннях, але зробив більше реформ, ніж інші політики в Україні протягом останніх 20 років та відкрито виступив проти Путіна.

“Зараз саме той час, коли всі притомні проукраїнські політичні сили, лідери думок і громадяни, яким не байдужа України, мають спитати себе: ми хочемо жити у країні, де вперше у світі оберуть президентом віртуального героя, такого собі Волдо з серіалу “Чорне дзеркало”?! Я собі це запитання поставив. Ні, це знущання з державності, це якийсь абсолютно жахливий експеримент над людською свідомістю. Ми розуміємо всі недоліки чинного президента і будемо першими, хто запитає у нього про невиконані обіцянки. Це і справи щодо розкрадання в оборонній сфері, і про вбивство Катерини Гандзюк. Але зараз громадяни мають зробити вибір: ми або віртуальна недодержава, або країна з проблемами, які можна вирішити. Мені є що втрачати, тому я визначився. Мій президент – реальний”, – ділиться думками Олег Дьорка, заступник голови Дрогобицького міського осередку УГП.

Нам не байдуже, який напрям руху країни.

“Не Порошенка ми вибираємо, а вибираємо майбутнє. Запитайте у прихильників Зеленського: “Що буде далі?”. Вони – не знають, їм невідомо, що зміниться. Загальні прості гасла. За Порошенка – ми знаємо, що буде завтра. Одразу після першого туру виборів, за моєї ініціативи відбулася зустріч з керівництвом Мостиського району, з громадськими організаціями, АТОвцями, ветеранами та мешканцями. Нам не байдуже, який напрям руху країни. Кожен із нас має розуміти: це вирішується зараз”, -вважає Юрій Дьолог, волонтер, голова фракції Української Галицької Партії в раді Мостиської ОТГ.

“Відбувається не просто боротьба двох кандидатів на пост Президента України. Це – зіткнення світоглядів. Вже сьогодні багато колишніх регіоналів відкрито вітають команду “нового обличчя”, бо вірять, що, завдяки йому, вдасться отримати реванш і повернутися до влади. Нікому такого не побажаю. Прошу всіх не перекреслювати здобутки Революції Гідності і жертву Небесної Сотні”, – каже Володимир Гаврон, голова Жидачівської районної організації Української Галицької Партії.

“Ми маємо зробити вибір для себе і своїх дітей. Обрати проєвропейське майбутнє, підтримати розпочаті реформи в медицині, освіті, децентралізації. Зрештою розумним вибором захиститись від російської агресії і наполегливо продовжувати розбудовувати українську державу”, – зазначила Наталія Сербин, політикиня, представниця Івано-Франківського міського осередку УГП.

Як і 100 років тому, через розбрат Україна знову може зазнати поразки. І ціною цією поразки буде не лише реванш проросійських, олігархічних чи популістичних сил – ціною цієї поразки може бути втрата суверенності та незалежності України, переконані в УГП.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]