9 порад відповідальним підприємцям

Близько вісімдесяти активних підприємців, громадських діячів та експертів зібралися на Форум малого та середнього бізнесу, який організувала Українська Галицька Партія в Івано-Франківську. Говорили про відповідальний бізнес, наскільки він є реальним в Україні, про перешкоди, з якими зустрічаються підприємці та як їх долати.

Спікерами Форуму стали успішні підприємці та люди, які працюють над розвитком підприємництва в Україні та за кордоном. Вони поділилися своїм досвідом, інструментами реальних змін та порадами.

Панельна дискусія
Голова ІФ МО УГП Олег Саїк, спікери: маркетолог Маркіян Юринець, засновник ІТ-компаній Вадим Мельник

9 порад, як стати успішним, і не забути про відповідальність

 1. Відповідальність починається з самого себе. Так вважає маркетолог, співзасновник OKFactory Маркіян Юринець. Він побудував успішну кар’єру в Мілані, але повернувся в Україну і направив свої здібності на виявлення корупційних чиновників. Тепер робить їх “відомими” через проекти “Декларації”, “Посіпаки”, “Гарна хата”. Завдяки їм, 7 млн. користувачів відкрили для себе статки чиновників та політиків України.
 2. Вірте в себе, у свою ідею, і праця завжди дасть свій результат. У цьому переконаний адвокат Андрій Кавчук. Він спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу.
 3. Корупція є. Але є і вибір: найняти кваліфікованого юриста і відстоювати свої права або піти легшим шляхом – дати хабар та платити знову і знову. Важливо – правильно зробити цей вибір. Андрій Кавчук захищає інтереси підприємців у правовому полі.
 4. Не боятись, навіть якщо немає підтримки оточуючих. Вірити у себе. Так радить Микола Стецьків — учасник АТО і волонтер, батько 5-х дітей, який після повернення з АТО створив успішний бізнес з вирощування полуниць.
 5. Якщо все робитимеш правильно і чесно, тобі ніхто не дорікне. За таким принципом веде свій бізнес Микола Стецьків. Його “ФайнаBerry” має велику довіру серед покупців та партнерів.
 6. Інвестуйте в локальні таланти, щоб побудувати власний бізнес глобально. Такі інвестиції вертаються сторицею. Це порада від Вадима Мельника — франківця, який став польським студентом і відкрив успішні компанії з виготовлення дронів та програмного забезпечення. Навіть у Голівуді використали перший у світі дрон, який вміє їздити, літати і плавати, спроектований саме його компанією. 20% машинного парку його компанії надають у безкоштовне використання студентам та стартаперам.
 7. Важливо старатись робити всі кроки на всіх етапах правильно. Радить фермер Володимир Гаврон. Він вирощує ягоди. Як початківцю йому довелось багато вчитись, аби правильно розвивати власну справу. Тепер у Центрі підтримки фермерства Володимир допомагає іншим людям розпочати і вдало вести власний бізнес.
 8. Не зупинятись, а розвиватись, відкривати нові можливості. Володимир Гаврон не зупиняється на першому результаті. Він переконаний, що кожна перемога, це стимул до подальшого розвитку.
 9. Справжні зміни це не революція. Справжні зміни це щоденні маленькі кроки кожного з нас. І чим більше цих кроків, тим більше можливостей і більший результат. Ще одна порада від успішного програміста Вадима Мельника.
Микола Стецьків
Спікер Микола Стецьків – атовець, фермер (ФГ “Файна Бері”)

“На Форумі всі надихнулись виступами спікерів. Тут зібрались підприємці, які готові працювати над втіленням змін не на словах, а своїми справами. У нас є достатньо больових точок і ми будемо залучати підприємців, щоб робити місто кращим”, – висловив сподівання організатор Форуму малого та середнього бізнесу, голова Івано-Франківського осередку УГП Олег Саїк.

Панельна дискусія
Спікер Андрій Черніков – фахівець ІТ

“Форум зібрав велику аудиторію – підприємці кардинально різних видів діяльності від ІТ-шників до фермерів. Але всі порозумілись і навіть налагодити бізнес-контакти. Це вселяє великі надії на те, що українцям просто потрібно працювати, а результат прийде”, – говорить голова Української Галицької Партії Роман Лозинський.

Форум малого та середнього бізнесу став майданчиком для прогресивних людей міста, які хочуть разом відкривати нові можливості для розвитку Івано-Франківська.

Анна Зоря

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

  [recaptcha]