Радехів: 7 кроків для покращення громади

Ірина бере за руку чотирічну Соломійку і вони поволі переходять вулицю Тарнавського по пішохідному переходу. Ще півроку тому таку звичну картину важко було уявити. На центральних дорогах Радехова не було ні “зебри”, ні знаків.

Вулицю доводилось перебігати похапцем, або чекати, допоки проїдуть всі автомобілі. Та й машини по відремонтованій дорозі “ганяли”. Нині на Лопатиській, Тарнавського і Парковій є пішохідні переходи.

Вони з’явилися завдяки зусиллям Юри Фольварочного, депутата Радехівської міської ОТГ від Української Галицької партії. Спочатку він писав у відповідні інстанції, що “зебри” вкрай необхідні для безпеки радехівчан. Пізніше, заручившись підтримкою заступника голови Радехівської міської ОТГ Володимира Шевчука, домоглися встановлення пішохідних переходів.

Завдяки таким зверненням від депутатів,  вдається швидко реагувати на проблемні місця в ОТГ. За попередній рік роботи більше половини депутатських звернень у Радехові – від Галицької Партії. П’ятеро партійців подали близько 50-ти звернень. У них йдеться – і про ремонт дорожнього та тротуарного покриття, і про автобусні зупинки, і про встановлення дитячих майданчиків у селах, і про освітлення вулиць… 

Що ж за рік ще вдалося зробити цим депутатам? 

Дороги та дитячі майданчики

У відповідь на депутатські “прохання” зробили ямкові ремонти по всій ОТГ. Встановили знак автобусної зупинки на трасі Львів-Луцьк, біля повороту на с. Тетевчиці. Раніше мешканці добиралися додому з сусіднього села, де була така зупинка.

Також в селі Тетевчиці встановили “Майданчик Мрії”. Зараз встановлені самі конструкції, облаштовувати майданчик почнуть уже за кілька місяців. Також завдяки однопартійці Світлані Зварич та іншим молодим людям, кольоровий майданчик з’явився у с. Криве. Молоді люди колядуванням назбирали кошти на дофінансування обласного проєкту. Цей майданчик – це спільна праця і спільна перемога!

Освітлення та безпека міста

А завдяки депутатській роботі Павла Бартошика в Народному Домі села Оглядів нарешті замінили електропроводку, освітлення та збільшили потужність електропостачання.

Минулого року Павло Бартошик спільно з керівництвом Радехівського відділення поліції став ініціатором вдосконаленої програми “Безпечне місто Радехів”. Документ передбачає встановлення по місту 20 камер високої технічної якості, які під’єднані до аналітичного центру. І депутатський корпус підтримав програму. Однак фінансування так і не надійшло.

Ці відеокамери по місту – це додаткова безпека для мешканців. Зараз місто має 5 відеокамер з не найкращими технічними характеристиками, які не можуть повною мірою сприяти безпеці міста. 

Сподіваємося, що цього року кошти таки з’являться на Програму і в Радехові стане безпечніше.

Толоки та благоустрій

Депутати Радехівської міської ради від Української Галицької Партії Василина Закревська та Дмитро Коверчук разом із мешканцями  зробили першочергові кроки для ревіталізації села Тетевчиці. 

“За рік часу депутатства зрозуміла, що найбільше згуртовує громаду – спільна праця. Так весною та восени організувала десь шість масштабних толок на територіях, які ніхто не прибирав. Цього року також хочу взятися за наведення ладу на старому цвинтарі”, – каже Василина Закревська.

Колега по фракції Павло Бартошик також залучивши активістів висадили 200 саджанців дерев біля Народного дому села Оглядів та місцевого ставка. А у селі Дубини зеленими насадженнями облагородили територію автобусної зупинки.

Відкриті до громади

“Ми не залишалися осторонь проблем громади. Намагалися вирішити всі питання, з якими до нас підходили мешканці. Адже кожен з нас хоче, щоб громада ставала кращою та сильнішою”, – каже голова Радехівського осередку Галицької партії Олег Шиба.

Окрім депутатської роботи Радехiвський осередок УГП продовжує активно брати участь у волонтерській роботі (адже війна не закінчилась), підтримує власними коштами місцеві соціальні та культурні проекти.

У кожному місті є наші люди до яких можна звертатися, не зважаючи на те, що вони не стали депутатами. Маєте добрі ідеї та бажання їх втілити? Шукайте сторінку партії у мережі фейсбук або заходьте до нас в офіс на вул. Відродження, 5. 

Тетяна Руда

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]