fbpx

7 ідей для покращення Жидачева

Саме стільки проектів подали мешканці Жидачева спільно з Українською Галицькою партією на фінансування з Громадського бюджету.

Мешканці міста планів мають багато, та серед них виділяються такі:

  1. посадити сад зі 100 фруктових дерев;
  2. встановити декоративні кущі з габіонів у вигляді звірів у центральному парку
  3. та на вул. Зеленій;
  4. створити волейбольне поле;
  5. обгородити спортивні майданчики в мікрорайонні «Гора» з боку дороги та чагарників;
  6. ревіталізація фасаду Народного Дому у центрі міста;
  7. створити та встановити три еколого-інформаційні стенди (біля пляжів та перед заповідником). На стендах буде інфографіка: скільки часу розкладаються різні види сміття.

“Загальна вартість проектів понад 90 тисяч грн. У разі їхньої реалізації – місто суттєво покращить свій вигляд, а головне – у реалізації цих ідей візьме участь громадськість. Це дуже важливо, адже об’єднана громада для міста може створити дуже багато. Минулого року більшість громадського бюджету пішло на фінансування проектів, над якими працювали представники партії. До УГП звертаються мешканці, ми інформуємо про можливість фінансування їхніх ідей. Бо громадський бюджет – це участь громади у громадському самоврядуванні,” – пояснив депутат Жидачівської міської ради, голова фракції УГП Святослав Багрій.

Об’єднана громада для міста може створити дуже багато.

Нагадаємо, громадський бюджет Жидачева дозволяє представникам громади подавати свої ідеї у вигляді проектів на фінансування у міську раду. Пізніше спеціальна комісія розглядає проекти та голосує з кращі ідеї. До кінця року переможні проекти втілюються у життя.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]