5 кроків, аби зарадити транспортному колапсу у Львові

Їх сформулювала Українська Галицька Партія. Активісти та депутати від Галицької партії у Львівській міській раді, разом із громадськими активістами, які займаються транспортними проблемами міста впродовж кількох років, публічно оголосили 5 чітких вимог до міської влади, які мають кардинально змінити систему громадського транспорту у Львові.

Договори між міською радою та перевізниками у місті закінчуються наприкінці року, а управління транспорту досі не зробило жодних кроків до оголошення наступного конкурсу. А головне – до зміни правил гри, адже нинішні угоди не передбачають для перевізників жодних конкретних зобов’язань та жодної відповідальності за порушення умов договорів.

Що вимагає політсила?

  1. Прозорого проведення конкурсу для перевізників.
  2. Негайного підвищення якості перевезень.
  3. Якісного договіру. Жорсткого контролю за роботою перевізників і розривання договорів на підставі скарг та порушень.
  4. Збільшення кількості транспорту у ранковий та вечірній час-пік і закладення цього у договорах.
  5. Дотримання похвилинного графіку руху з фіксацією на кожній зупинці. 

propozytsiyi-ugp-transport-1

Тобто, активісти Галицької партії виступають за зміну “режиму маршрутного таксі” на “звичайний режим громадського транспорту”. Він передбачає конкретний час прибуття на кожну зупинку. Львів’яни мають знати, о котрій годині на зупинку прибуває конкретний автобус, бо лише так зможуть нормально планувати свій час і починати день без додаткового стресу. Наразі того, коли прибуде маршрутка, не знає ніхто. До того ж, міські перевізники, декларуючи на маршрут 10 автобусів, часто “випускають” насправді лише 3-4, відтак, щоб потрапити на роботу, містянам доводиться ловити громадський транспорт на попередніх зупинках або добиратися пішки.

Усі зазначені вимоги депутат ЛМР Мирослав Данилків уже двічі озвучував під час пленарного засідання сесії ЛМР.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку