До 355-ліття Івано-Франківська видали мистецький календар

В Івано-Франківську видали перекидний календар, проілюстрований картинами відомого івано-франківського художника Богдана Бринського, пише місцеве видання kurs.if.ua. Це спільний проект митця з Українською Галицькою Партією. Розповсюджується безкоштовно.

Для художника Богдана Бринського цей проект став втіленням його давньої мрії. Календар присвячений 355-річчю Івано-Франківська, тому для ілюстрацій вибрані картини саме на урбаністичну тематику. Івано-Франківськ маслом постає перед нами у різні пори року, відповідно до місяця у календарі. Міські пейзажі, рідні художнику вулички, пам’ятки архітектури – календар несе просвітницьку та презентаційну місію.

Видання календаря стало першою мистецькою акцією Івано-Франківського осередку УГП, який започатковує культурний напрямок у своїй діяльності. В партії вважають культурний розвиток одним із важливих аспектів становлення Івано-Франківська як європейського міста. Франківці мають знати своїх талантів, переконані в Український Галицькій Партії. Тому підтримка митців та ширення серед людей їхньої творчості стали для франківського осередку ще одним пріоритетом.

“Урбаністична творчість Богдана Бринського – це зізнання автора у любові до рідного міста”, – говорить син художника Остап Бринський. Глибина почуттів і відчуттів майстра присутня у кожному мазку. Місто Бринського – це своєрідна історична лірика, з живими вуличками, будиночками, дахами, що промовляють до глядача з полотен митця.

Календар вийшов обмеженим накладом, але розповсюджують його безкоштовно. Охочі долучитися до мистецтва та отримати з календарем частинку міста і серця автора можуть заходити в офіс Івано-Франківського осередку Української Галицької Партії, за адресою: пл. Міцкевича, 8, офіс 17. Або ж телефонуйте: (066) 715 45 18, (098) 367 58 43.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку