30 листопада у Львові – Форум сусідів

Знаєте, де 30 листопада будуть всі львівські сусіди? На Форумі сусідів у гастропабі “MolodoZeleno” за адресою вул. Джерельна, 20. Учасниками заходу стануть жертви щоденних компромісів, які щедро пропонує нам українська система житлово-комунального господарства.

Захід зацікавить усіх, кому некомфортні умови проживання у багатоквартирних будинках, хто щодня стикається з різноманітними незручностями у стінах власного під’їзду та двору, хто втомився бути заручником запропонованих обставин і хоче це вирішити шляхом створення ОСББ.

Форум також буде корисним жителям будинків, де “пробуксовує” процес створення ОСББ, а також львів’янам, які мають бажання об’єднатися з сусідами інших малих будинків. Не менш практичним захід виявиться і для голів уже створених ОСББ, які отримають доступ до знань передових експертів щодо оптимізації роботи таких об’єднань. При попередній реєстрації за посиланням участь у заході – безкоштовна. Поспішайте, кількість місць – обмежена.

З 10.00 до 17.00 у рамках проводитиметься серія воркшопів та панельних дискусій під керівництвом топових спікерів. Серед них: Голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування, Консультант проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України» Володимир Бригілевич, Президент Краківської асоціації управителів житла, власник управляючої компанії “MK Nieruchomosci” Мацєй Краковяк, Регіональний радник проектів IFC Галина Когут, Директорка управительської компанії “Нове місто” та голова ОСББ Галина Джулай, Голова громадської організації “Zero Waste Lviv” Ірина Миронова, керівник кількох ОСББ у Львові Андрій Мацко, юрист ГО “Ресурсний центр для ОСББ” Андрій Бурий та інші.

Подія “Форум сусідів” на Facebook – за посиланням.

Програма заходу – за посиланням.

Форум сусідів відбудеться з ініціативи та організаційної підтримки Львівської міської організації Української Галицької Партії.

Зворотній зв’язок: +38 (068) 771-16-69, uhp.lviv.mo@gmail.com

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]