23 грудня – точка відліку!

Саме так цю дату запам’ятають понад 7 десятків громад по всій території України, крім тих областей, де наразі діє воєнний стан.

Українська Галицька Партія також бере участь у цих виборах. Міцні і якісні команди на кожен округ політсила висунула у Радехівській та Бібрській ОТГ на Львівщині, а також у Копичинецькій громаді – на Тернопільщині.

Так само Українська Галицька Партія підтримує нових людей, які самовисуванцями йдуть до Купчинецької ОТГ на Тернопільщині та Зимноводівської і Лопатинської ОТГ на Львівщині.

“Ми не обіцяємо революцій і не оголошуємо голослівних заяв. Наші кандидати налаштовані на системну і командну роботу. Це вже дає добрі результати у громадах, де є наші депутати чи представники у виконавчих органах. Агітуючи, ми аналізуємо проблеми та можливості об’єднаних громад, за які наші кандидати готові брати відповідальність. Говоримо про них відкрито”, – каже Іван Щурко, голова Львівського обласного осередку Української Галицької Партії.

“У нас дві такі співзвучні громади на Тернопільщині – Копичинецька і Купчинська. І багато спільного мають обидві наші команди. Це є молоді, енергійні, дієві люди. І якщо в Копичинецькій громаді наші активісти вже роками працюють над розвитком міста та довколишніх сіл, то в Купчинцях маємо добре волонтерське середовище, яке давно підтримує фронт і творить міцний тил”, – каже Олег Вітвіцький, голова Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії.

У Галицькій Партії вірять, що виборці зможуть оцінити всіх кандидатів у депутати та на голів громад за попередніми їхніми діями і вчинками. Бо впевнені, що всі кандидати від політсили заслуговують найвищої оцінки.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]