Нова робоча група УГП об’єднала підприємців

Львівські малі підприємці, як і підприємці по всій країні, стикаються з низкою проблем, частину з яких, по правді, можна легко вирішити на місцевому рівні. Десь варто всього лиш нагадати чиновникам про норми чинного законодавства, десь прописати і запропонувати міській раді нове положення, часом – спільно звернутися по справедливість до суду, а іноді ініціювати через партію певні зміни до законів. Усе це легше робити разом. Тому у Галицькій Партії виникла нова ініціатива знизу – тут сформували нову робочу групу “Економіка і підприємництво”.

Друга зустріч робочої групи “Економіка і підприємництво”, яка нещодавно сформувалася у середовищі Української Галицької Партії, була відкритою. Вона відбулася 23 вересня у Громадському офісі УГП і зібрала за круглим столом 12 членів та прихильників партії.

imgonline-com-ua-compressedqbmx6gcqdbvlУсі вони є або діючими підприємцями, або економічними експертами, або ж працюють у приватному секторі. Також до членів цієї робочої групи Галицької Партії належать кілька експертів з економіки Національного інституту стратегічних досліджень.

imgonline-com-ua-compressed9zybi69snvvw

“Насамперед, ми всі познайомилися між собою. Знайомилися активно: шукали спільне між нами, працюючи у малих групах. Одним із важливих завдань зустрічі було також презентувати ціль, місію, загалом, мету діяльності цієї групи. І найбільше часу ми присвятили визначенню основних проблем, з якими стикаються підприємці у Львові, та в Україні загалом. Зокрема, тих проблем, які можна вирішити на місцевому рівні”, – пояснює консультант з економічних питань, учасниця робочої групи УГП Галина Васильченко.

Наступного разу учасники групи “Економіка і підприємництво” мають намір спланувати свою діяльність на півроку, визначати конкретні проекти, над якими будуть працювати в першу чергу.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]