100 днів або як працюють депутати Радехівської ОТГ

Депутати Радехівської ОТГ працюють. Партійці УГП лише за три місяці подали майже два десятки звернень, аби зробити життя у громаді комфортнішим.

До Великодня на вул. Тарнавського у Радехові з’явиться пішохідний перехід і стане безпечніше переходити дорогу. Цьому радіє мешканець Радехова п.Михайло. Він розповідає, що після того, як кілька років тому відремонтували цю вулицю, машини почали їздити на великих швидкостях. І мешканці не можуть безпечно переходити дорогу, бо нанести розмітку та пішохідні переходи “забули”.

Служба автомобільних доріг у Львівській області також відновить пішохідні переходи ще на двох вулицях Радехова – Лопатинській та Парковій. Це стало можливим завдяки запиту депутата Радехівської міської ради від Української Галицької Партії Юрія Фольварочного.

“На такі небезпечні вулиці небайдужі мешканці Радехова скаржилися неодноразово. Я подав відповідний депутатський запит про необхідність встановлення “зебри” на трьох вулицях міста”, – розповів депутат.

Загалом завдяки таким зверненням від депутатів вдається швидко реагувати на проблемні місця в ОТГ. До слова, за перші три місяці роботи більше половини депутатських звернень у Радехові – від Галицької Партії. П’ятеро партійців подали 17 звернень. У них йдеться і про ремонт дорожнього та тротуарного покриття, і про автобусні зупинки та встановлення дитячих майданчиків у селах, і про освітлення вулиць…

Депутати Радехівської міської ради від Української Галицької Партії Василина Закревська та Дмитро Коверчук разом із мешканцями зробили першочергові кроки для ревіталізації села Тетевчиці.

Завдяки таким зверненням від депутатів вдається швидко реагувати на проблемні місця в ОТГ.

“Ми розробили план-схему для ремонту та встановлення зупинок громадського транспорту і подали цю пропозицію до міської ради. Кожен мешканець міг долучитися до цієї карти. На мапі відзначають місця, де необхідно встановити зупинку або, де зупинка є, але потребує ремонту”, – каже Василина Закревська.

Окрім цього, вона щосуботи та й серед тижня заохочує до толок у селі Тетевчиці. Охочі долучаються до прибирання територій, де з року в рік ніколи не було чисто: на полях, обабіч дороги в село, на території очисних, а також в центрі, на стадіоні.

А нещодавно місто підтримало вдосконалену програму “Безпечне місто Радехів”, яку ініціював депутат від УГП, слідчий райвідділку поліції Павло Бартошик, спільно з керівництвом Радехівського відділення поліції.

Документ передбачає встановлення по місту 20 камер високої технічної якості, які під’єднані до аналітичного центру. Зараз місто має 5 відеокамер з не найкращими технічними характеристиками, які не можуть повною мірою сприяти безпеці міста.

“Нова програма передбачає встановлення 20 камер високої технічної якості: 4 – із системою розпізнавання номерних знаків (зможуть зафіксувати номер транспортного засобу у русі, навіть при швидкості 160 км/год чи при включеному дальньому світлі фар), 3 – на розпізнавання обличчя, решта – оглядові. Камери під’єднання до аналітичного сервісного центру. Інформація фіксуватиметься і передаватиметься в чергову частину міста та в ГУ НП у Львівській області. Це дасть змогу забезпечити належний правопорядок на вулицях міста, сприятиме швидшому розшуку викрадених транспортних засобів”, – каже Павло Бартошик.

Бути добрим депутатом – це робити все можливе, щоб твоя громада ставала кращою і сильнішою, вважає голова Радехівської районної організації Української Галицької партії Олег Шиба, який не залишає своєї волонтерської діяльності, адже він є співзасновником Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова.

Приємно бачити, що люди стали активніші.

“Приємно бачити, що люди стали активніші і в містах, і в селах. Вони бувають за кордоном, бачать, що можна змінити в себе, на батьківщині. Ми як депутати раді допомогти і підтримати їхні ініціативи”, – каже він.

Попереду на Радехівщині – ще багато роботи. У кожному місті є наші люди до яких можна звертатися, не зважаючи на те, що вони не стали депутатами. Маєте добрі ідеї та бажання їх втілити? Шукайте сторінку партії у мережі фейсбук або телефонуйте 0800218956.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]