10 причин проголосувати за Українську Галицьку Партію

1. Найсміливіша

Ми єдина фракція в ЛМР, яка не боїться відкрито виступати проти хижих забудов, розкрадання комунального майна та нахабства Московського Патріархату, хоч натомість дістає цькування в пресі, залякування та суди. Ми не боїмося чинити опір усталеному порядку, бо розуміємо, що тільки завдяки громадському тиску на владу можна досягнути позитивних змін.

2. Найпрозоріша

Ми повсякчас змушуємо владу до прозорості та звітування, адже вважаємо, що без громадського контролю вона й далі нехтуватиме інтересами громад. Та ставлячи вимоги іншим, ми починаємо із себе: регулярно звітуємо не лише про діяльність, а і про надходження та витрати. Наші зусилля відзначають і незалежні експерти. Нещодавно громадський рух «Чесно» визнав нашу партію лідером із прозорого фінансування. За 5 років у владі жоден із більше, ніж тисячу партійців не потрапив у корупційний скандал.

3. Найефективніша

На відміну від інших партій, ми активно працюємо й у міжсезоння. Понад 90 депутатів Української Галицької Партії разом із небайдужими мешканцями роблять міста більш комфортними для дітей та матерів, закладають фундамент для прозорої влади, захищають місто від незаконних забудов та розкрадання комунального майна. За це незалежні аналітики з Громадянської мережі «Опора» неодноразово називали наших партійців найефективнішими.

4. Незалежна

Українська Галицька Партія не фінансується олігархами. Наш бюджет наповнюється за рахунок обов’язкових членських внесків партійців. Крім того, фінансову допомогу нам надають представники середнього та малого місцевого бізнесу, фізичні особи-підприємці та небайдужі громадяни. Ми за прозорість. Домагаючись прозорості від влади, ми і самі регулярно публікуємо фінансові звіти на нашому сайті . Ми не приховуємо донорів. Зокрема, незалежні експерти з громадського руху “Чесно” визнали нас лідерами з фандрейзингу . Нас фінансують місцеві малі підприємці, небайдужі громадяни, середній та великий аграрний бізнес. Наші найбільші донори – «Західний буг», «Швидкий світ», «Будкомсервіс», «Грінтекс», «Аутсорсинг-сервіс».

5. Ідеологічна

Наша ідеологія — християнська демократія. Ми вважаємо, що християнська демократія — єдина ідеологія, спроможна відповісти на виклики, що стоять перед українським сьогоденням. Починаючи зі створення гідних умов для розвитку кожної людини, вона націлена на втілення суспільного ладу, у якому громада, а не влада, почувалася б господарем. Це спільний світогляд, що регулює нашу діяльність, надихає думку та наснажує вчинки. Саме ідеологія для партії є запобіжником від політичних спокус. Завдяки християнській демократії, ми, на відміну від неідеологічних партій, не лише маємо моральну рамку, а й чіткий керунок до дії.

6. Локальна

Ми знаємо про потреби та проблеми львів’ян, бо тут живемо ми, наші рідні та близькі. Тут дорослішають наші діти. Стоячи на принципі субсидіарності, що його вважають винаходом християнської демократії, ми працюємо для своєї громади тут, у Львові, не зазіхаючи на столичну політику. Наші депутати мають чітку візію спроможного міста. Ми готові впроваджувати зміни на системному рівні, щоби Львов ставав комфортним для мешканців, сприятливим для бізнесу та привабливим для інвестицій.

7. Мультилідерська

Ми не маємо вождя, натомість — маємо різних лідерів у кожному з осередків, керівний склад, що змінюється щодва роки, і рівну вагу голосу кожного партійця в прийнятті спільних рішень. Наша структура є запобіжником від авторитарних рішень та можливістю реалізації демократичних принципів всередині команди.

8. Носій європейського досвіду

Ми є частиною великої родини християнських демократів, що свого часу відбудували повоєнну Європу. Ми віримо, що втілення європейських засад недоторканності приватної власності, свободи особистості, солідарності та співпраці, субсидіарності — це те, чого потребують наші громади, втомлені від популізму та розкрадань.

9. Нові стандарти політики

Щороку до нас приєднується все більше однодумців, та головні вимоги, які ми висуваємо до новоприбулих — патріотизм та визнання політики як покликання та служіння. Ми можемо мати різні погляди на деталі, але позиція щодо сенсу нашої праці — у нас спільна. Ми впевнені, що на виклики сьогодення зможе відповісти лише той політик, який не лише вбачає в серці християнства ідею служіння, а і втілює цю ідею своєю працею.

10. Перевірена часом

Уже 6 років Українська Галицька Партія служить громаді. Ми захищали українську школу від російської мови, судилися з нахабством Московського патріархату та разом з усією країною виходили на акції проти поліцейського свавілля. Ми системно боремося із корупцією та розкраданням комунального майна, підтримуємо місцевих підприємців, робимо місто комфортним для молодих батьків й сприятливим для щасливого дитинства. Наші партійці ніколи не фігурували в корупційних скандалах та не є пов’язаними із жодною групою впливу.

Сьогодні громада потребує сміливих. Проголосуй за Українську Галицьку Партію 25 жовтня. Голосуй за сміливих!

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]