Українська Галицька Партія розширює міжнародну співпрацю

Сьомого листопада партійці мали нагоду зустрітися з представниками нідерландського Інституту мультипартійної демократії (Netherlands Institute for Multiparty Democracy (NIMD)).

Netherlands Institute for Multiparty Democracy заснований нідерландськими партіями 2000 року для сприяння розвитку міжпартійного діалогу в країнах молодої демократії. Цього року Інститут розпочинає свою діяльність в Україні.  Одним із основних його проектів є програма “Школа демократії”, яка працює на різних рівнях: високому (конституційне законодавство), середньому/практичному (партійна діяльність) та на рівні культури (промоція демократичних принципів).

14997009_1222258864500843_544506946_nНа сьогодні NIMD присутній у 26 країнах. Представники Інституту проводять там тренінги для політиків на тему демократії, децентралізації, адміністрування, проведення виборів, міжнародної співпраці, про права людини, безпеку, конфлікти тощо. Також  NIMD може надавати невеликі гранти для впровадження нових ідей, організовувати масові тематичні заходи.

Так, нещодавно Інститут провів у Києві великий семінар-конференцію, на яку запросили представників усіх парламентських партій. Головною темою конференції були соціальні медіа як альтернатива олігархічним мас-медіа.

“Наразі делегати NIMD з 2 по 10 листопада перебувають в Україні і знайомляться з регіональними представництвами партій та активними громадськими організаціями. Зокрема, у Львові та Одесі. Ми вдячні Інституту за зустріч та сподіваємося на подальшу ефективну співпрацю”, – каже перший заступник голови Політради Української Галицької Партії Андрій Кавчук.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку

+

Підпишися

і отримуй новини Української Галицької Партії на свою е-пошту