У Львові зводять новобуд на кістках жертв тоталітарних режимів?

16-поверхівку Diplomat Tower, за адресою просп. В. Чорновола, 45-б, будують саме на тій території, де у часи Другої світової було “львівське ґетто” нацистів, а в повоєнний час – радянська “пересильна тюрма №25”, звідки відправляли на “етапи” у виправно-трудові табори ГУЛАГу мешканців Західної України.

Житловий новобуд “росте” у безпосередній близькості до Меморіального музейного комплексу тоталітарних режимів “Територія Терору”.

Зважаючи на це, а також на те, що будівництво ведеться у межах історичного ареалу Львова, йому мала передувати розробка історико-містобудівних обґрунтувань, та має бути археологічний нагляд.

“Мені відомо, що управління охорони історичного середовища ЛМР не надавало позитивних висновків щодо історико-містобудівного обґрунтування замовникові ТзОВ “Горизонт-Захід 1” та рекомендувало розглядати питання забудови й облаштування ділянки на просп. Чорновола, 45б комплексно, з урахуванням наявності там комплексу “Територія Терору”, – заявив у сесійній залі депутат від Української Галицької Партії Тарас Чолій.

Також депутат виявив, що Департамент ДАБІ надав дозвіл на будівництво офісного центру з підземними автостоянками, але на офіційному сайті забудовника йдеться про продаж 1-2 кімнатних квартир у Diplomat Tower.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку

+

Підпишися

і отримуй новини Української Галицької Партії на свою е-пошту