Що знайшли активісти УГП на березі Лімниці?

Квадрокоптер, на який закликала зібрати гроші Українська Галицька Партія, знадобився і для її активістів на Прикарпатті. Днями його спробували в дії на Івано-Франківщині, а саме у Калуському районі, де раніше місцеві мешканці повідомляли про рух підозрілих вантажівок із гравієм.

???????

“Шукали одну проблему, а виявили іншу, – розповідає юрист Української Галицької Партії Андрій Боднарчук. – На березі річки Лімниця в районі села Довге-Калуське ми зафіксували дробильне виробництво. Селяни кажуть, що функціонує воно незаконно, 20 років не платить оренду за використання землі. Звідки гравій беруть для переробки, теж невідомо. Наразі ми не побачили самого видобутку, але це не означає, що його там нема. Найближчим часом ми будемо з’ясовувати все, що стосується цієї теми, і обов’язково триматимемо її на контролі. Результати розслідування оприлюднимо”. 

mvi_0190_moment-2

Так само вже невдовзі сюжет про виїзд активістів і зйомки з безпілотника можна буде переглянути на партійному youtube-каналі.

Активісти партії продовжують викривати незаконні дії, що стосуються агресивної руслоочистки та незаконних лісових рубок. Нагадаємо, наприкінці вересня Івано-Франківська обласна рада скасувала своє ж рішення щодо проведення руслоочисних та руслорегулювальних робіт на річках області. Вимогу наших івано-франківських активістів, а зокрема – голови міської організації Української Галицької Партії Наталії Сербин – припинити розкрадання природних ресурсів під виглядом руслоочистки та руслорегулювання річок Прикарпаття спершу підтримала Прокуратура. А відтак очі на проблему “відкрилися” і депутатам.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку

+

Підпишися

і отримуй новини Української Галицької Партії на свою е-пошту