Роботу Галицької партії в ЛМР високо оцінили експерти

Роботу Української Галицької Партії у Львівській міській раді високо оцінили незалежні експерти Громадської мережі “Опора”. Так, за рівнем відкритості та прозорості депутатський корпус Львова посів 2 місце в загальноукраїнському рейтингу публічності місцевого самоврядування.

А загалом Львівська міська рада зайняла сьоме місце у рейтингу публічності “Опори”, адже, крім депутатського корпусу, також експерти оцінювали публічність міського голови та виконавчих органів.

image

Допомогли піднятися Львову новий Регламент ради, Положення про постійні комісії, Положення про громадські ради при управліннях ЛМР, запровадження е-петицій, а також, за словами в.о.начальника управління «Секретаріат ради»  Юрія Лукашевського, особливий акцент щодо відкритості депутатів експерти зробили на оприлюдненні документів – порядків денних, протоколів тощо.

Варто зазначити, що ініціаторами впровадження згаданих інструментів та публікації максимальної кількості документів на сайті ЛМР та веб-сторінках управлінь і департаментів були  депутати саме Галицької партії.

“Максимальна відкритість та прозорість діяльності міської влади – один із найважливіших пріоритетів Української Галицької Партії. Нагадаю, що, серед іншого, саме з нашої ініціативи тепер, при розгляді земельних питань, оприлюднюють не лише проект ухвали чи пояснювальну записку, а й план земельної ділянки, її актуальне зображення та техпаспорт об’єкта. Також нам вдалося внести кільканадцять суттєвих змін у порядок проведення громадських слухань, які якісно підвищують роль громади у прийнятті рішень. І якраз на останньому пленарному засіданні депутати затвердили Положення про публічність Львівських комунальних підприємств, яке ми напрацювали разом із громадськими активістами. І ми, насправді, дякуємо всім, хто розуміє важливість таких кроків, всім, хто співпрацював і співпрацює з нами у цьому напрямі, колегам, які підтримують наші ініціативи та експертам, які нам радять, а часом і критикують, але головне – справедливо оцінюють нашу діяльність”, – каже голова комісії законності Львівської міської ради, депутат від Галицької Партії Юлія Гвоздович.

Такий ось крутий подарунок партійцям до Нового року.

Фото: 5 канал

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку

+

Підпишися

і отримуй новини Української Галицької Партії на свою е-пошту