Пиши проект і допомагай писати іншим! Часу лишилося мало

До кінця терміну подачі заявок на фінансування з громадського бюджету Львова залишилося трошки більше 5-и днів. Менше тижня до 15 вересня! А поданих заявок на сайті львівського бюджету участі сьогодні всього тринадцять.

Українська Галицька Партія вболіває за те, щоб львів’яни якнайактивніше використали цей інструмент прямої демократії. Крім того, що політсила виступила одним із ініціаторів запровадження бюджету участі у місті, а депутат ЛМР Юлія Гвоздович активно працювала у робочій групі, яка напрацювала для нього відповідне Положення, самі активісти партії також є авторами та співавторами проектів, які будуть подані на громадський бюджет. Також вони активно консультують різні колективи та ініціативні групи львів’ян, котрі мають намір запропонувати містові свої ідеї.

Розповімо вам про ще чотири проекти, які будуть зареєстровані найближчим часом. Це проект ГО “Кращий Сихів” під назвою “Сквер Гідності. Сила в деталях”, проект ГО “Батьки в дії” “Дитячий майданчик у сквері св. Юра”, проект “Спортивний мотузковий дитячий майданчик”, який подає наша однопартійка Іванка Гаврилко, а також проект спортивного майданчика на вул. Вашингтона, автором якого є Галина Васильченко.

13581978_1115608881833169_888911912848471622_oДля  облаштування Скверу Гідності цьогоріч з міського бюджету виділили 1,4 млн гривень. Сума немала, але сихівчани кажуть, що на все заплановане, все одно, не вистачає. Тому ГО “Кращий Сихів” вже дозбирує підписи, аби зареєструвати свій проект дофінансування Скверу – “Сквер Гідності. Сила в деталях”. Він передбачає закупівлю 21 дерева, ще кільканадцяти лавок, а також купівлю і встановлення восьми енергоощадних ліхтарів. Усе це потягне на суму більшу, ніж 200 тисяч гривень, тому сихівчани подаватимуть заявку на проект загальноміський.

Проект ГО “Батьки в дії” передбачає побудову нестандартного дитячого майданчика у сквері св. Юра. Відтоді, як там відбулася реконструкція площі та встановлення пам’ятника, а згодом і демонтаж старого аварійного дитмайданчика, діти бавляться, де тільки можуть. Вони залязать на підніжжя пам’ятника Шептицькому, часом бігають по квітах. Облаштовувати нову зону для дитячих ігор ніхто не спішить, тому громадська організація, яка створила на своєму сайті інтерактивну карту дитмайданчиків Львова, вирішила взяти це у свої руки і запропонувати як районний, малий проект для громадського бюджету. Новий майданчик, на думку активних батьків, має бути цікавим і містити незвичні, оригінальні об’єкти для ігор.

Про свій проект – завершення дитячого спортивного Майданчика на вул. Вашингтона у Львові активістка Галицької Партії Галина Васильченко розповіла журналістам “Твого міста”:

Проголосувати за виділення коштів з громадського бюджету на ще один спортивний майданчик, але вже мотузковий, пропонує містянам Іванка Гаврилко. Цей розважально-спортивний об’єкт для тренувань і забав дітям 6-11 років активістка пропонує побудувати на території школи “Джерельце” (вул. Сахарова, 80). Наразі у школі навчаються близько 400 дітей такого віку, але користуватися майданчиком могли б також учасники різних спортивних гуртків або молодші скаути. Сума коштів, потрібна для створення мотузкового майданчика, менша 200 тисяч гривень, тому Іванка подає проект як малий, районний.

Крім того, що самі пишуть проекти, активісти та депутати Галицької Партії консультують ініціативних львів’ян. Зокрема, днями депутат Юлія Гвоздович детальніше про громадський бюджет розповіла колективу Будинку школяра Шевченківського району Львова. Подібні зустрічі з невеличкими групами містян проводять й інші партійці. Так само вони радять робити всім громадським активістам Львова.

Якщо й Вам потрібна якась допомога у написанні проекту для громадського бюджету або  не вистачає інформації, Ви можете знайти допомогу на сторінці громадського бюджету Львова у фейсбуку, на його сайті, а також можете звернутися по допомогу до Громадського офісу УГП.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку

+

Підпишися

і отримуй новини Української Галицької Партії на свою е-пошту