“Освоїти” 100 мільйонів за місяць: місія здійсненна!

Посеред зими закупити саджанці квітів, дерев, зробити капітальні і поточні ремонти всього підряд – і байдуже, що в 10-градусні морози навіть ті ремонти, якщо вони справді були, робити не дуже зручно, та й не дуже вигідно, бо ж залитий на морозі бетон – і так потріскає… Але в такому дивному поспіху львівські чиновники у грудні 2016-го року витратили 100 мільйонів бюджетних грошей!

При цьому, аж 63 мільйони гривень перерахували з 20 по 30 грудня – за 10 днів до кінця року.
Чому сума дивує? Для порівняння: до грудня товарів і послуг місто закуповувало у середньому на 40 мільйонів гривень щомісяця. Про все це свідчать дані веб-порталу “E-data”.

Slajd1До того ж, експерти виявили: значна кількість угод, за якими були перераховані кошти, були укладені менш як за 10 днів до здійснення оплати. Чи можна так швидко – за 10 днів – здійснити капітальний ремонт будинку, відремонтувати його фасад чи, скажімо, перекрити дах, укріпити фундамент? А більшість цих алярмових угод у Львові стосуються якраз капітального та поточного ремонту житлового фонду, доріг та очищення територій.

Slajd2І ще – 84 оплати за договорами були здійснені на суми 48-50 тис. грн – тобто, якраз такі суми, які дозволяють уникнути проведення закупівель у системі ProZorro (за рішенням виконкому ЛМР від 13 січня 2016 року розпорядники коштів міського бюджету через ProZorro мають проводити закупівлі від 50 тис. грн).

Надто різкий зріст витрат міських структур в останні дні року може свідчити про зловживання у сфері використання бюджетних коштів. Саме тому депутати фракції Української Галицької партії просять міського голову Андрія Садового та начальника управління фінансового контролю звернути увагу на ці факти, перевірити правильність витрачання коштів, а, якщо будуть виявлені зловживання, винних – притягнути до відповідальності. І було б добре – пояснити депутатам та громаді, що ж це такі за поспіхи в освоєнні бюджетних коштів в останні дні року?

Головне фото: mytravelnotes

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку

+

Підпишися

і отримуй новини Української Галицької Партії на свою е-пошту