На часі — земельні питання

Земля — найцінніший скарб, який є в руках простих людей. І розпоряджатись цим скарбом потрібно ефективно, по-ґаздівськи. Аби допомогти українцям у цьому, Українська Галицька Партія видала практичний порадник для власників земельних паїв під назвою “Наша земля”.

На сторінках видання юристи та експерти із земельних питань Української Галицької Партії дали відповіді на  питання стосовно землі, що найбільше хвилюють громадян. Тут читач знайде цінну інформацію про механізм приватизації земельного паю, процедуру укладання угоди оренди та різні нюанси, які можуть виникнути в процесі, а також про земельне законодавство загалом, про ризики, з якими можуть зіткнутись власники паїв, багато теоретичних та практичних матеріалів на цю тему.

12“Довідник написаний для власників паїв та власників земель сільськогосподарського призначення: для того, щоб люди могли правильно, грамотно і вигідно для себе віддати свої паї в оренду, якщо не можуть або не мають бажання самостійно їх обробляти. У зв’язку з тим, що зараз маємо великі зміни щодо реєстрації землі, а на рівні Верховної Ради вирішують, що ж робити з ринком землі, чи продовжувати мораторій, ми звернули багато уваги на те, щоб пояснити людям, як приватизувати свою землю. Ми підготували для цього детальну інструкцію. Будучи справді власником, кожен зможе передати свій пай у спадок чи віддати в оренду. Також ми пояснили, як правильно підписувати угоди про оренду, на що звернути особливу увагу, що може становити ризики для власників землі”, – пояснює задум довідника його співавтор, юрист Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії Андрій Богун.

“Питання земель сільськогосподарського призначення та паїв постійно на слуху. І допоки у владі тривають постійні дискусії щодо земельної теми, власники можуть або самі обробляти свою землю, або здавати її в оренду. Питання укладення вигідних угод болюче і хвилює кожного доброго ґазду. Основні аспекти і нюанси Українська Галицька Партія виклала у своєму довіднику. Поінформований — значить озброєний. Тому радимо добре вивчити законодавство та проаналізувати можливі “підводні камені” перед тим, як укладати угоду, аби не втрапити в якусь халепу. Сподіваємось, що посібник “Наша земля” допоможе вам. Бо землю потрібно обробляти, а власник паю має отримувати гідну винагороду”, — коментує керівник секретаріату Івано-Франківського осередку УГП, експерт із земельних питань Любомир Романчук.

Нагадаємо, що в “партійній бібліотеці” це вже третє видання. Цей довідник та два попередні — “Як створити ОСББ” і “Батьківське самоврядування у навчальних закладах” — можна безоплатно отримати в Громадських офісах Української Галицької Партії.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку

+

Підпишися

і отримуй новини Української Галицької Партії на свою е-пошту