Львів. Я бережу. А ти?

Львів – прекрасне старовинне місто, до якого їдуть туристи зі всього світу – “щоб глянути хоч раз у житті”, і яке на наших очах руйнують агресивні забудовники, безвідповідальні підприємці і просто львів’яни, які не розуміють, чим володіють.

Активісти Української Галицької Партії хочуть насамперед бачити і множити позитиви. Вони вірять, що тих, хто хоче і може зберегти старий Львів більше, ніж тих, кому байдуже до нього. І тому учасники ініціативної робочої групи “Міський простір” ініціюють незвичну акцію під назвою “Львів. Я бережу”.

Ініціатива передбачає, що всі, хто так чи інакше долучається до збереження історичного середовища міста Лева, отримають у подарунок брендовану продукцію з лого акції, що включатиме напис “Львів. Я бережу”.

IMG_6917“Для того, щоб стати власником такого особливого статусу, потрібно публічно оголосити про те, що ви, до прикладу, як власник або орендар приміщення зберегли-відреставрували вікно, двері, під’їзд або браму в  будинку-пам’ятці архітектури або просто старому будинку, який такого статусу офіційно ще не має. Або ж долучилися до порятунку конкретної пам’ятки чи її елементу професійно чи фінансово. Також ця акція передбачена для тих осіб, які своєю публічною діяльністю, поширюють знання й ідею збереження старого Львова: пишуть статті, дописи, наукові дослідження, організовують публічні акції. Ми будемо дуже раді, якщо такі люди долучаться до нас”, – каже координатор робочої групи “Міський простір” Іван Щурко.

Окрему відзнаку активісти передбачають для підприємців, які свідомо, з дотриманням норм, провели реставраційні роботи у своїх комерційних приміщеннях.

“Ми дуже хочемо, щоб наша акція стала вірусною. Всі, хто якимось чином доклалися до неї, зможуть назватися її учасниками. А з допомогою брендованої продукції ми прагнемо поширити позитивний вірус збереження міста. Це має стати модно і престижно”, – каже Іван Щурко.

Партійці сподіваються, що відзначку “Львів. Я бережу” колись вручатимуть і львівським чиновникам, які справді берегтимуть Львів.

Якщо у Вас є цікаві й добрі ідеї щодо цієї акції або збереження львівських пам’яток, то Вас з радістю почують та підтримають активісти-учасники робочої групи Української Галицької Партії. Долучайтеся до роботи цієї групи або пропонуйте свою допомогу безпосередньо її координатору – Іванові Щурку. А задля кращої комунікації між учасниками та поширення ідеї збереження історичної архітектурної ідентичності міста, ініціатори акції “Львів. Я бережу” невдовзі створять спеціальну власну сторінку у соцмережах. Долучайтеся!

Фото: Вікіпедія

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку

+

Підпишися

і отримуй новини Української Галицької Партії на свою е-пошту