Головного освітянина Львова шукають уже п’ятий місяць

Конкурс на посаду начальника управління освіти міської ради у Львові оголосили ще 12 серпня 2016 року. Але до сьогодні ані депутати ЛМР, ані громада міста не має жодної інформації про проведення цього конкурсу.

“Склалася дивна ситуація: конкурс на посаду керівника управління освіти ЛМР оголошено у серпні, але про нього ніхто нічого не знає. Ця посада є ключова. Особа, яка її обіймає, має відповідально визначати напрям освітньої політики в місті. На жаль, усе відбувається за зачиненими дверима. Ми хочемо з’ясувати, на якому етапі перебуває конкурс і вважаємо, що до конкурсної комісії обов’язково мають належати представники батьківського самоврядування та громадських організацій, які працюють у відповідному напрямі. Проте наразі ми навіть не знаємо, чи вже є ця конкурсна комісія взагалі, чи є чітко вироблена процедура проведення конкурсу. Тому нам стає зрозуміло, чому управління освіти ігнорує потребу проведення конкурсів на посаду директорів шкіл. Якщо міська рада не може належно провести конкурс на начальника управління освіти, то що можна говорити про конкурси на посаду директорів 120 шкіл міста?! Так виглядає, що у Львові нема конкурсів на найвищі посади в галузі освіти, нема політичної волі на необхідні кроки в освітній галузі, то яка ж тоді буде освіта у наших дітей?” – коментує координатор робочих груп УГП гуманітарного напряму Віталій Ляска.

novyj-rysunok

У свою чергу про стан проведення конкурсу на посаду начальника управління освіти Львівської міської ради вимагає надати інформацію депутат Львівської міськради Ігор Дякович. Відповідним запитом депутат звернувся до директора департаменту гуманітарної політики та в.о. начальника управління освіти. Ігор Дякович також вимагає вжити заходів для забезпечення прозорості та публічності проведення конкурсу.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку

+

Підпишися

і отримуй новини Української Галицької Партії на свою е-пошту