Ірина Снітинська: “Політик має постійно розвиватися”

“У політику варто йти, якщо ти 100% розумієш, що робиш, і точно готовий боротися за свої цінності. Щодо комунікації політика, то він повинен достукуватися до кожного серця, бути зрозумілим для цих людей. І третє: політик має постійно розвиватися і вдосконалюватися. Це – запорука успіху”, – радить одна зі спікерів Школи Галицького Політика Ірина Снітинська. Другий етап Школи, яку заснувала Українська Галицька Партія, розпочався у Львові минулої суботи.

imgonline-com-ua-Compressed-nG8BHxe4jpUsxyu

Школа Галицького Політика – унікальний проект Української Галицької Партії, який передбачає безкоштовні навчання для громадських активістів, майбутніх і нинішніх місцевих політиків та всіх, хто хоче так чи інакше бути співпричетним до якісних змін у своєму краї. Саме тому політсила запрошує за лекторів найкращих фахівців у галузі права, політології, громадських діячів, тренерів з комунікації тощо. Цього разу про взаємодію з органами місцевої влади та інструменти впливу для громадських лідерів розповідав юрист, керівник інформаційно-правового центру “Наше право” Юрій Танасійчук, а якісно комунікувати майбутніх і нинішніх політиків навчала засновниця ораторської школи Аґрус Ірина Снітинська.

“Тут народжується якість, і ми подолаємо стереотип, що партії – це щось дуже негативне. Партії будуть такими, якими ми їх самі створимо”

“Я дуже тішуся, що на Школі Галицького Політика, крім активістів, людей різного віку і соціального статусу, були також депутати місцевих рад. Це втішно з двох міркувань: по-перше, що наші депутати не зупинилися у розвитку, не думають, що вони здобули якусь вершину і більше нічого не потрібно робити. Вони готові слухати нову інформацію, щось аналізувати, робити висновки. Друга річ, яка мені подобається, що ми виросли до суспільства, де депутати не є якоюсь особливою кастою. Сама школа як проект із підбору людей, просто супер, оскільки сьогодні я отримав велике задоволення від аудиторії, бо розумію, що працював з людьми, яким цікаво, які готові аналізувати, робити свої висновки. І якщо школи мають таке наповнення, то їх доцільно організовувати. Тут народжується якість, і ми подолаємо стереотип, що партії – це щось дуже негативне. Партії будуть такими, якими ми їх самі створимо. Якщо ми їх не виховаємо, то вони будуть завжди поганими”, – переконаний Юрій Танасійчук.

imgonline-com-ua-Compressed-E4fkHuarvyicy

Про те, що почули і навчилися багато нового, а відтак готові діяти у своїх громадах,  заявляють і самі учасники Школи. А було їх цього разу майже чотири десятки.

“Мені сподобалося, що Галицька Партія акумулювала молодь. Партія, в якій зібралася молодь, – це вже щось добре”

“Про Школу Галицького Політика мені розповіла знайома. Мені сподобалося, що Галицька Партія акумулювала молодь. Бо існує стереотип, що в політичних партіях працюють зрілі і старші люди, які асоціюються з вмінням вирішувати якісь свої інтереси, тобто політсили розуміють, здебільшого, як щось негативне. Партія, в якій зібралася молодь, – це вже щось добре. Для себе я почерпнула тут багато нового, оскільки моє уявлення про самоврядування було доволі абстрактним, конкретизувала механізми роботи місцевого самоврядування, його структуру. Дізналася про Закон про місцеве самоврядування та зміни до нього. Розумію складність процесу і бачу, що є широке поле для діяльності у цій царині”, – ділиться враженнями Евеліна Яценюк з Тернополя, яка нещодавно переїхала до Львова.

imgonline-com-ua-Compressed-YSIfqxFsh6qMR

Так само задоволений суботнім днем у Школі залишився громадський активіст Олег Саїк. Хлопець відвідав заняття обох етапів Школи, планує бути і втретє.

23755048_1783943435239767_6843732860534499346_n (1)

“Я почерпнув багато нових знань щодо самоорганізації громад, бо багато речей були мені не дуже відомими. Сподіваюся, ці знання використати на власному партійному досвіді, адже я хочу долучитися до команди УГП. Мені особливо сподобалися сьогоднішні спікери, які говорили, ніби, про банальні речі, але про них ми дотепер не знали, і наше незнання завадило нам ефективно діяти. Сьогодні запросив знайому, а наступного разу запрошу з собою ще інших друзів, які цікавляться темою місцевого самоврядування”, – коментує хлопець.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!