Депутати УГП описують місцеву політику студентам Академії Лідерства

Депутати Львівської міської ради від Української Галицької Партії зустрілися зі студентами київського осередку Української Академії Лідерства. 

Понад 40-а студентам, яким від 16 до 20 років, про реалії львівської політики розповіли голова фракції Галицької партії в ЛМР Тарас Чолій та голова комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова Юлія Гвоздович.

imgonline-com-ua-Compressed-j4ryth0O2M

У 2016-2017 навчальному році серед студентів УАЛ Київ – представники 17-ти з 25-ти регіонів України, в тому числі – Донецької та Луганської областей та Криму. Таким чином, УАЛ Київ презентує майже всю Україну.

Під час зустрічі Юлія Гвоздович розповіла їм про своє рішення піти у політику та про структуру і різні гілки міської влади. Тарас Чолій більше зосередився на діяльності фракції УГП у міській раді, на проектах, які політсила реалізовує у Львові, міські проблеми, які намагається озвучити та вирішити. Відтак, молодь могла запитувати депутатів про все, що її особливо цікавило.

imgonline-com-ua-Compressed-bKWucOlH1lxC

Нещодавно нагоду спілкуватись із аудиторією студентів львівського осередку Української Академії Лідерства мав голова районної організації Української Галицької Партії у місті Городенка (Івано-Франківська область) Іван Вережак.

“Ця молодь – активна та амбітна. Я маю великі сподівання, що те світле та щире прагнення змін, яке я бачив у їхніх очах, не зникне, а з кожним днем, все більше і більше мотивуватиме їх та всіх нас до активних позитивних дій. У спілкуванні з ними я був максимально відвертим. Намагався на власному прикладі показати, що можна і варто йти у владу, що це означає – брати відповідальність на себе та змінювати, чи точніше замінювати той устрій, який десятиліттями прививала нам совдепія”, – каже Іван Вережак, який є також сільським головою в Котиківці Городенківського району.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку

+

Підпишися

і отримуй новини Української Галицької Партії на свою е-пошту