Депутати та громадські активісти оглянули пологові у Львові

Вчора львівським депутатам та громадським активістам нарешті вдалося на власні очі переконатися, як виглядають обидва львівські пологові відділення. У пологові на Рапопорта та Мечникова навідалися депутати міської ради, які є членами гуманітарної комісії, а також представники ГО “Батьки в дії” і громадська активістка Наталія Міхнова, які й ініціювали перевірку. В присутності активістів і депутатів у пологовому на Рапопорта головні лікарі міста та лікарні нарешті увімкнули гарячу воду. І навіть пообіцяли, що відтепер вона буде тут цілодобово. Що ще побачили гості і яких змін у львівських пологових очікувати найближчим часом?

“Матеріальний стан приміщень обох пологових покращився у порівнянні з кількома минулими роками, і навіть минулим роком. При нас справді увімкнули гарячу воду, і начальник управління охорони здоров’я міської ради Володимир Зуб пообіцяв нам, що вона буде цілодобово. До 20 грудня у кожній палаті над кожним ліжком кожного пологового у Львові мають бути кнопки виклику медсестер. Вже з наступного року на Рапопорта мають замінити на нові більшість матраців та дитячих ліжечок. Також ішлося про потребу знищення стафілококової інфекції на Мечникова. Зі слів медиків, за останні півтора року там часто роблять бактеріологічні посіви, шукають носіїв і джерела інфекції. Від імені ГО “Батьки в дії” ми головним лікарям та управлінню охорони здоров’я надали наші пропозиції щодо покращення умов у пологових Львова. Вони пообіцяли їх розглянути, і ми домовилися наразі про чергову зустріч наступного тижня, на якій обговоримо решту майбутніх змін. Зокрема, вже є попередня домовленість про створення сучасних інформативних сайтів для міських пологових”, – зазначає депутат Львівської міської ради, голова ГО “Батьки в дії” Юлія Гвоздович.

lovia

Нагадаємо, саме вона на минулому пленарному засіданні ЛМР, 20 жовтня, запропонувала колегам-депутатам та міському голові у проекті бюджету на 2017 рік передбачити кошти на  покращення матеріально-технічного забезпечення та технічного стану пологових будинків Львова; ініціювати щорічний публічний звіт головних лікарів пологових будинків міста перед громадою міста на засіданнях Виконкому ЛМР; сприяти збільшенню числа пологових будинків у Львові, щоб уникати перевантаження та зниження якості надання послуг.

Відео Zaxid.net

“Я зауважив, що у пологовому на Рапопорта є певні умови для породіль з особливими  потребами. Зокрема, там є спеціальний родзал зі санвузлом, а також можливість для візочників піднятися з першого поверха на другий. Бракує санвузлів, пристосованих для потреб осбі з особливими потребами, у палатах та в самому відділенні. Є ще низка нюансів, на які я обов’язково буду просити міську раду виділити більше коштів”, – каже депутат ЛМР від Української Галицької Партії, член гуманітарної комісії Ігор Дякович.

Детальні пропозиції щодо реформи львівських пологових нещодавно описала депутат від Української Галицької Партії Юлія Гвоздович. Переглянути їх можна на Порталі депутатів ЛМР, у розділі “Трибуна депутата”.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку

+

Підпишися

і отримуй новини Української Галицької Партії на свою е-пошту