Чи буде у Львові ресурсний центр для дітей з особливими потребами?

Потребу створення структурного підрозділу “Інклюзивний ресурсний центр” при Управлінні освіти Львівської міської ради – це одне з найважливіших питань, яке обговорили учасники круглого столу “Нові освітні можливості для дітей з особливими потребами”. Відкритий захід, який організувала Українська Галицька Партія і на який зібралися десятки активних батьків, освітян та представників управління освіти міста, відбувся 9 вересня у львівській Ратуші.

img_7388-minІдея створення “Інклюзивного ресурсного центру” з’явилася у самих батьків дітей з особливими потребами. Її вони висловили під час попередніх відкритих зустрічей Галицької Партії, адже, за їхніми словами, такого ресурсного та координаційного центру у Львові дуже бракує.

Тож попередньо представники освітньої групи Української Галицької Партії вирішили поспілкуватися про таку можливість з очільниками Навчально-методичного центру освіти м. Львова. Зокрема, створити ресурсний центр для батьків та вчителів дітей з особливими можливостями вони запропонували особисто директору НМЦО м. Львова Лесі Приставській.

“І ми дуже раді, що наша спільна з батьками ініціатива знайшла розуміння у чиновників: вже під час круглого столу п. Приставська оголосила, що подібний ресурсний центр уже почали створювати як підрозділ Навчально-методичного центру. Для цього підрозділу навіть уже підібрали керівника… Було б ще краще, якби такий ресурсний центр стартував уже з відкритості та активної співпраці з батьками особливих дітей і педагогами”, – каже юрист освітньої робочої групи партії Ірина Моряк.

img_7422-minТому активісти вже підготували проект відповідного Положення про створення структурного підрозділу “Інклюзивний ресурсний центр” при Управлінні освіти Львівської міської ради та розіслали його всім зареєстрованим учасникам зустрічі. Після спільного його доопрацювання в робочій групі, яка якраз формується також із учасників круглого столу, партійці сподіваються, що за цей документ проголосують депутати міської ради, що стане вагомим кроком до впровадження справжньої інклюзії у львівських школах.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку

+

Підпишися

і отримуй новини Української Галицької Партії на свою е-пошту