Зберегти, не можна руйнувати: поставмо нарешті кому!

Зупинити нищення історичного центру Львова вимагають від міської влади активісти Української Галицької Партії. Партійці впевнені: в місті назріла необхідність запровадження тимчасового мораторію на зведення нових будівель у зоні ЮНЕСКО та на прилеглих  територіях.12980391_1168049013227619_1332046248_n

«Ніхто не думає про простір міста загалом чи про людей, які живуть у будинках поблизу. Ніхто не думає, яке навантаження на мікрорайон додає новий житловий будинок: потрібно місця для паркування, потрібні нові мережі, додаткові місця для дітей у садочках та школах… Ми виступаємо категорично проти такого нищення Львова. Ситуацію можна виправити тільки небайдужістю кожного. Але часто люди реагують на дії забудовників уже тоді, коли нема чого рятувати. Це тягнеться з радянських часів, коли когось вивозили в Сибір, а інший думав: «Лиш би не мене». Тоді була загроза смерті або репресій. Тоді ще можна було зрозуміти людей. Шкода, що зараз, коли руйнують історичний центр Львова, так мало людей розуміють, яка це втрата для всіх нас.  Ми будемо ініціювати введення мораторію на забудову в зоні ЮНЕСКО у Львові. Це зараз конче необхідно. Це як накласти джгут на рану, з якої тече кров», – каже Тарас Чолій, керівник фракції Української Галицької Партії у Львівській міській раді.

Як приклад, активісти наводять ситуацію з будівлею на вул. Чайковського, 31. Представники Української Галицької Партії писали скарги, робили запити, навіть подавали позов до суду (і судовий процес триває досі), проте будинок таки знищили. Новиною про вибиті вікна і двері, які раптом з’являються в старих мурах будинків, про зруйновані історичні брами на пам’ятках національного значення в самому серці Львова вже нікого не здивуєш…

За таких обставин Галицька партія єдиним шляхом збереження історичної спадщини бачить запровадження мораторію. Заборона, зрозуміло, стосуватиметься нових будівель та добудов і не поширюватиметься на реставраційні та протиаварійні  роботи. Паралельно у партії,  спільно з експертами-архітекторами, розробляють комплексну стратегію розвитку історичного центру міста.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!